Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol találok egy jó magán...

Hol találok egy jó magán szülész orvost Debrecenben? Aki elvalana 37 hetesen is

Figyelt kérdés
2020. szept. 5. 07:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Valaki tudna nekem segíteni?
2020. szept. 5. 07:51
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha eddig nem volt fontos, most mi változott?
2020. szept. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ilyenkor mar szerintem lenyegeben senki nem fog elvallalni. A masik meg,hogy ha szigoritanak az ovintezkedeseken,akkor nem.

is mehet be korhazba doki muszakon kivul. Legalabbis nalunk igy volt marciustol egy darabig. Csak ugyeletesnel lehetett szulni.

2020. szept. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már minek?
2020. szept. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Debreceni vagyok, a jónak számító dokik nem fognak elvállalni 37 hetesen, mert általában szeretik ha ők tudják végigkísérni a terhességet, eldönteni milyen vizsgálatok kellenek esetleg pluszban, stb. Ha reálisan nézed akár már holnap is szülhetsz, 100 százalékra mondom, hogy nem fogsz orvost találni így ebben a városban. Van a klinikán olyan doki, akihez már a 12. héten is későn jelentkezel be, én jártam olyannál aki megmondta, hogy pl a 18. heti genetikát ő csak akkor fogadja el, ha x dokinál csináltatom (nem őt választottam végül, de ez már mindegy). Próbálj meg lélekben készülni arra, hogy jó dokit fogsz ki ügyeletben. Esetleg szülésznőt kereshetsz, hátha elvállal valaki.
2020. szept. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor nem is próbálkozom
2020. szept. 5. 16:21
 7/7 anonim válasza:
0%

"Köszönöm a válaszokat akkor nem is próbálkozom"


Szerintem jól döntöttél, kedves Kérdező! A következő utód nemzésénél pedig korábban keress magadnak dokit - szerintem akár már a fogamzás előtti fázisban is érdemes felkeresned, könnyen lehet, hogy lesznek személyedre szabott jó tanácsai.

2020. szept. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!