Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecenben a Kenézyben...

Debrecenben a Kenézyben melyik szülész orvosról milyen tapasztalatod van?

Figyelt kérdés
Nem ismerek ott senkit, még hallomásból sem. Akivel eddig találkoztam, mind szimpatikus volt, de szülésre mégis a "legjobbat" szeretném. Megfogadni hogyan kell? A terhes ambulancián vagy a folyosón "támadjam le"?
2014. nov. 27. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
2x szültem ott, ráadásul nem volt fogadott dokim, így jó sokkal találkoztam a 2 terhesség során. Most nem azért mondom, de mind nagyon rendes és normális. Pedig én senkinek nem adtam pénzt. Kálmánczhelyinél szültem először, nagyon kedves és türelmes, szülés után a férjem úgy gondolta ad neki némi pénzt, de nem fogadta el. azt mondta költsük inkább a babára, ő csak a munkáját végezte. Másodszor Szilvássynál szültem, na hát ő is dettó. Nagyon kedves, rendes, türelmes.
2014. nov. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dr.Demeter Miklósnál szültem.Hozzá jártam gondozásra is.

Mikor 18 hetesen mentem,akkor mondtam neki,hogy nála szeretnék szülni és hogy elvállalna e.Megnézte a naptárát és mondta,hogy igen,szivesen. :) Onnastól kezdve mindig időpontra mentem.Ő az egyik legjobb,ezt biztosan mondhatom.

Végig mellettem volt a szülés alatt,profi csapattal,profi munkát végzett,csak ajánlani tudom!

A következőt is nála fogom szülni és azóta is hozzá járok,szűrésre is.

2014. nov. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!