Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet megindítják a szülést...

Gyak.kérd. kérdése:

Lehet megindítják a szülést azért kérdeztèk hogy csak 1 császárok volt-e?

Figyelt kérdés

Már 2 hete kórházban vagyok mert 2 ujjnyira nyitva vagyok és le kellett állítani a szülést is 3-szor is.Amióta bent vagyok már szedtem antibiotikumot fertőzèsre most megint van most hüvelykúpot kapok.33hetes vagyok vasárnap

kezdem a 34.hetet.A doki nem mondott semmit mert még várnak egy eredményt .



2020. szept. 10. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos se mondja, mi sem tudjuk.
2020. szept. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a doki nem mondott semmit akkor mi sem fogunk tudni mondani semmit. De miért nem őt kérdezed? Miért egyszerűbb ide kiírni? A kórházba kerülésed óta "figyelemmel kísérem" a sztoridat, de nekem ez már inkább csak feltünősködésnek hat. Ne haragudj, én tényleg sajnálom, ami veled történik, de hidd el, hogy jó helyen vagy...nem eshet bajod. Ha gondod van miért nem az orvosokhoz, nővérekhez fordulsz? Nem igaz, hogy neked nem mond soha senki semmit.
2020. szept. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es ...délután is kérdeztem hogy tudnak e valamit kikerülték a választ most este sem válaszoltak de biztos hazudok....Ha mondták volna hidd el nem írnék ide semmit.De köszönöm hogy feltűnési viszketettségben szenvedek szerinted .Bocs hogy esetleg tapasztalatokat szereznék esetleg akinek volt ilyen baja ....bocs hogy mertem kérdezni tényleg :(
2020. szept. 10. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondja senki, hogy hazudsz.. félre ne érts...és ahogy írtam tényleg sajnálom ami veled történik, de mi nem tudhatjuk, hogy az orvosok miért kérdeznek tőled ilyeneket. 3 ujjnyira kitágulva kerültem be a klinikára és 5 ujjnyinál mondták, hogy akkor sürgősségi császár! Hacsak nem görcsölsz, nincsenek fájásaid ezzel még húzhatod 2-3 hétig. De a babádnak már így sem eshetne semmi baja, mert már egész jó korban van.
2020. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet, hogy azért kérdezték, egy 34 hetes magzat nekik már sikerélmény, nem ritka, hogy 28.-29. héten születnek meg a babák és még az sem extrém koraszülött. Kívánom neked, hogy még két hetet bent maradjon, utána már teljesen nyugodtan megszülethet, de a 34. hét se rossz. Tüdöérlelöt gondolom kaptál? Az fontos.
2020. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen kaptam 3-szor is tüdőérlelőt
2020. szept. 10. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!