Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetesen magas vérnyomás...

38 hetesen magas vérnyomás miatt megindítják a szülést, vagy vérnyomáscsökkentőt adnak?

Figyelt kérdés
Még nem vészes, napi 2x van valamivel 140/90 felett.
2017. dec. 17. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Ha a vizeletben fehérje is van akkor császár. Nálam így volt.
2017. dec. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Ezer dologtól függ. Egy hetet voltam bent kórházban, eközben 4 szobatarsam volt bent ezzel. Volt, akinél vártak, volt akinek indítottak, volt akit megcsaszarozott az orvosa.
2017. dec. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Nekem vérnyomáscsökkentőt adtak, dopegytet szedtem, később emelni is kellett az adagon mert rosszul voltam és nagyon vizesedtem és gyógyszer mellett se csökkent, de nem indítottak, vizeletem tiszta volt.
2017. dec. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is csökkentőt adtak, fehérje nem volt, vizesedés igen, de július volt, 40 fok, kb az összes terhes vizesedett. 3 napig kaptam, tartósan nem sikerült levinni. Farfekvés miatt amúgy is ki volt írva császár 38+6-ra,a dokim 38+4-nél úgy döntött, inkább menjünk a műtőbe, mert nem nagyon reagálok a dopegytre, jobb lenne kint a babának.
2017. dec. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. dec. 17. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!