Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hirtelen meggondolta magát a...

Hirtelen meggondolta magát a férjem apás szüléssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Meg vagyok lepődve. 38 hetes vagyok. Héfőn mondta az orvosom, hogy nincs "folyosós" szülés csak apás: ha megvan a baba, apuka mehet haza. Mondtam a férjemnek, hogy nem esik jól a tudat, hogy nincs ott a folyosón, de ez van. Erre ma a semmiből közölte, hogy napok óta gondolkodik rajta és annyira várja a lányunkat, hogy szeretne bejönni, vegyünk apás szülés szettet.


Nem készültünk fel erre annyira? Én se? De örülök neki. És Ő se? Nem tudom, hogy reagáljak.


2020. szept. 15. 22:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem örülj neki. Mi is apás szülésre készültünk, aztán császár lett sajnos. Nagyon hiányzott a támogatása.
2020. szept. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hasznos.

Örülök, csak meg vagyok lepődve, nem kicsit.

2020. szept. 15. 22:54
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg megriadt ettől az egész korona cirkusztól, hogy nem lehet a közeledben, így összeszedte magát :)
2020. szept. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
Ismerősöknek pár hónapja született baba császárral. Apuka bent volt, de nagyon megviselte
2020. szept. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4-es: tartok ettől eléggé.
2020. szept. 15. 23:03
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Mi sosem szerettünk volna apás szülést, aztán kb a 35-36.héten gondolta meg magát, én meg áment mondtam. Velem volt amíg vajúdtam (a legnagyobb támaszként, nagyon sok erőt, megnyugvást adott, persze amit a helyzet enged), aztán vélül műteni kellett, de ablakból nézte, ő kapta meg elsőként a babát. Sosem feledem, nekem csak megmutatták, aztán mesélte, mikor megkapta, tetőtől talpig csókolgatta a fiúnkat :)
2020. szept. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Azon kívül, hogy meg kellett venni neki a "ruhát" amiben bent lehetett semmilyen felkészülést nem igényel a dolog.

Látni meg annyit lát amennyit ő akar.

(én a saját szüléseimből sem láttam még 1 csepp vért sem pl)

2020. szept. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, minden válasz hasznos.
2020. szept. 15. 23:12
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Februárban szültem,végig bent volt velem párom. A vége felé nehezen viselte,hogy "szenvedek" és nem tud segíteni,de utána azt mondta,nem bánta meg egyáltalán,hogy bejött,sőt :)
2020. szept. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is benn volt végig, premier plánban látott mindent. Csak szuperlativuszokban tudunk mind ketten róla beszélni(most is sokszor emlegetjük), annyira fantasztikus volt együtt átélni(kicsit nehéz megfogalmazni, de minket nagyon összekapcsolt). Nagyon sokat segített. Remélem minden jól sikerül nálatok is.
2020. szept. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!