Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meggondolta magát vagy még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meggondolta magát vagy még mindig barátként tekint rám?

Figyelt kérdés

Szia!

Van egy lány (17), vagyok én fiú (17). Külön suli, ízlés egyezik, összhang is megvan.

Tavalyi nyarat végig egy társaságban tartottuk, majd utána ősszel amikor elkezdődött az iskola egészen szilveszterig nem találkoztunk. Együtt ittunk, táncoltunk, jól éreztük magunkat (nem történt semmi komoly). Volt pár ilyen buli, találkozás, amikor is egyszer csak kettesben találkoztunk és egy nagyon jó közös estét sikerült összehoznunk (együtt éneklés, ivás, zene hallgatás) de elszaladt az idő és hívták a szülei hogy most már ideje lenne mennie szépen szólva. Tehát itt se történt semmi, majd pár napra rá újra elhívtam találkozni és megmondtam neki egy kis felvezetéssel hogy bejön. Szegény lereagálni sem tudta, majd a nap végén visszatértem a témához és azt kaptam válaszul hogy ő csak barátként tekintett rám idáig és ezt nem szeretné elrontani. Utána beszéltünk még pár órát, és hazamentem. Pár hétig nem is láttuk egymást. Utána egy kisebb összejövetelen felelsz és merszben csókolóztunk. Erre pár hétre egy szülinapon is olyan jót táncoltunk hogy a végén megcsókoltam. Majd mintha mi sem történt volna folytattuk a bulit. Most pedig voltunk együtt egy nagy társaságban kirándulni 3 napra, ahol mivel többen aludtunk egy szobában nem igazán tudtunk bármit is tenni. De csak velem volt hajlandó aludni. Végig együtt voltunk, mellettem sétált és jól éreztük magunkat. De viszont hiánylom a testi kontaktot.

Szerinted, aki ezt olvasod merjek felé újból közeledni és megpróbálni újra, vagy csak barátként tekint rám és szimplán jól érzi a társaságomban magát?



2020. máj. 24. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hagyta, hogy megcsókold, akkor lehet hogy változott a véleménye, de menj biztosra és kérdezz rá!
2020. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, hagyta, hogy megcsókold és oké, az még nem jelent úgy semmit, mert lehet, hogy csak a buli hevében történt vagy igazából ha akarja az ember, bármit bele lehet magyarázni, de mindenképpen kérdezd meg, hogy mizu, mert hogy történt a bulin az a csók, meg a kiránduláson is tökre egy hullámhosszon voltatok és jól érzed vele magad, stb, de nehogy veszni hagyd amúgy!!!

Ez lehet kicsit cringe vagy hogy is mondjam, de ahogy így olvastam, rögtön az jutott eszembe, hogy, ez annyira egy perfekt love storynak a kezdete, ahogy így leírtadxd

Én mindenesetre szorítok:)

17/L

2020. máj. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Stark2000 ***** válasza:
Egyértelműen ellenkezik az amit mondott a tetteivel. Szerintem tuti bejössz neki, csak talán még nem biztos az érzéseiben. Tölts még vele időt, aztán kialakul ez. Ha lassan adagolod az érzéseidet, szerintem nem lehet probléma.
2020. máj. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kettes nagyon aranyos vagy, de szerintem úgy fogok tenni ahogy a hármas válaszoló írta, hagyok még neki időt és nem akarom újból ilyen nagy kérdéssel ,,bombázni". Most egyelőre örülök, hogy legalább újra elvagyunk együtt:)

Köszi, hogy időt szakítottatok rám! Sokat segített.

2020. máj. 25. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!