Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után lehet orgazmusom?

Szülés után lehet orgazmusom?

Figyelt kérdés
3 hete szültem, úgy tervezem hogy a napokban pettingelnék a férjemmel.6 hétig nem szexelhetünk erre felhívta a figyelmem a nőgyógyász. De úgy tudom orgazmusom lehet. Van valakinek tapasztalata császár után, milyen volt az első? Volt bármilyen fura érzés?
2020. szept. 16. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Mi a 4. héten csináltuk. Én is nagyon féltem, hogy fájni fog, de nem fájt, nem volt semmilyen fura érzés, ugyanolyan volt, mint előtte.
2020. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt elso! Fogamzasgatlot erdemes feliratnom a 6. Het utan, vagy felajanlja a doki? Olvastam hogy szoptatas utan is teherbe lehet esni es en nem szeretnek.
2020. szept. 16. 18:24
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Én sajnos nem tudtam szoptatni, korán meg is jött, még a 6. hét előtt, kérdezte az orvos, hogy szeretnék-e gyógyszert.
2020. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne lehetne orgazmusod? Élvezzétek, hogy hamar visszatért a libidód. Persze csak ésszel. ;)
2020. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul fogalmaztam, szoptatás alatt! És nem után. Köszi az eddigi válaszokat is!
2020. szept. 16. 18:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Van olyan fogamzásgátló, amit szedhetsz szoptatás alatt is. Ha mész a kontrollra, nyugodtan szólj a dokinak, hogy szoptatsz, de tablettával szeretnél védekezni. És bizony, teherbe lehet esni a szoptatás alatt.
2020. szept. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi csak a 6 hetes kontroll után feküdtünk le, volt orgazmusom, bár síkosítóra szükségem volt. Maszturbálni viszont relatíve rendszeresen maszturbáltam a 3-4. héttől kezdve. Azt nem tudom, hogy a császárseb ezt mennyiben változtatja meg, én természetes úton szültem, mindenesetre legyetek óvatosak, nehogy a varrattal valami legyen.
2020. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Derjaderja ***** válasza:
77%

Az orgazmusnál méhösszehúzódás van, én nem hiszem hogy baj lehet ebből, 1 órával a császár után vénásan is adnak.

A pózzal vigyáznék mindenesetre, leginkabb a hasfal miatt.

Ezenkívül a hüvelybe nyúlást illetve a nyelvvel kielégítést a fertőzésveszély miatt kerülném. Egy nagy seb a placenta helye még.

2020. szept. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Orgazmusom volt, azzal nem volt gond. Nekem a behatolás fajt hónapokig, de en természetes úton szültem és giga gatmetszesem lett.
2020. szept. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanolyan jó az orgazmus mint előtte és valahogy sokkal könnyebben is sikerül :)

6. héten kaptam fogamzásgátló tablettát az orvostól de mi már előtte is csináltuk és nem volt gond :)

2020. szept. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!