Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Így is beindulhat a szülés?...

Így is beindulhat a szülés? Szeretkeztünk és a párom elment bennem de nekem nem sikerült. Így is hatásos lehet szülés beindítás céljából vagy csak akkor ha nekem is van orgazmusom?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Így is hatásos lehet (nálam semmilyen próbálkozás nem volt hatásos)

2009. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ettől önmagában nem fog beindulni a szülésed. Mi is szeretkeztünk, lépcsőztem, stb, mindent kipróbáltunk, de két hét ráhúzás után császárral lett meg a fiam. A babán múlik minden, hogy ő ki akar-e bújni.
2009. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Itt a hidegfront is és bízom benne hogy hátha,vm.ik beindítja! :)

Boldog babavárást! :)

2009. jún. 20. 19:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne erre alapozz, de lehet menni fog:-)

Nekem a meleg fürdő vált be a szex mellett:-)

2009. jún. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia. Hogy nálm mi okozta a szülés beindulását az örök titok marad,de nem bíztam a véleltenre.

Délelőtt egy kis sex (én nem tudtam eljutni a csúcsra csak a párom),majd ebéd után megittm a bábakoktélt,majd kitakarítottam a 2 szintes házunk minden zeg-zugát. d.u.4 kor végeztem és 5-kor jöttek a fájások, 21.00-ra megvolt a baba,minden gond nélkül:D nos hogy melyik praktika segített...örök talány:D

6 hetes manó anyukája

2009. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia!


A babán múlik elsősorban hogy mikor akar kibújni.

Az én példám: mi szülés előtt egy nappal hancúroztunk egyet; még a férjem kérdezgette, hogy "nem lesz ebből baj"? ugyan nem tudom tényleg, hogy ennek a hatása -e, de elfolyt másnap éjjel a magzatvízem.... lehet , hogy amúgy is elfolyt volna, de lehet hogy "rásegítettünk".Ez örök talány...

2009. jún. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!