Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha önkielégítést végzek és...

Ha önkielégítést végzek és úgy lesz orgazmusom, akkor is beindulhat a szülés? 40 hetes km

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az orgazmus méh összehuzodással jár,beindulhat töle a szülés
2009. máj. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen, mert ugyanúgy méhösszehúzódással jár, sőt én úgy tudom, hogy még talán erőssebbel is mint a hüvelyben kiváltott orgazmusénál. Nálam legalábbis biztos így van. Sokkal keményebb lesz utána a hasam, mint a rendesnél!

De nem biztos, hogy ez mindenkinél így van.

Halkan jegyzem meg, hogy az első babámnál így indult meg a szülés, de semmi baj nem lett belőle!! Szép és egészséges baba lett, bár a szülés nem volt könnyű, de nem hiszem, hogy köze lett volna hozzá!!A 40. héten már magától is akármikor beindulhat.

Könnyű szülést!!!:)

2009. máj. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Pont most találtam ezt a cikket. Bemásolom.


Üdv!


"Természetes szülésindítás

Amíg a méhnyak nem érett – vagyis amíg nem jött el a szülés ideje –, addig az anya szervezete nem reagál a szexuális együttléttel járó "szülésindító" ingerekre. Ám, ha eljött az idő, bizony besegíthet egy kis szeretkezés. A spermában található a prosztaglandin nevű anyag, amit mesterséges szülésindításhoz is fel szoktak használni. Maga a szeretkezés és a gyönyör átélése pedig oxitocin felszabadulásával jár. Sokkal jobb érzés, mint infúzióban kapni. Nem ritka, hogy közvetlenül a szülés előtti napokban az anya nagyon kívánja a szexet. A természet mindenre gondol."

2009. máj. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15%

Bocsi az offolásért,de miért végeztek csak úgy önkielégítést 40hetesen? Nincs otthon a férjetek?

Mert nem tudom,de nálam az önkielégítésről a kamaszok jutnak eszembe...nem a kismamák,akik 30évese átlagba.

2009. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!