Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt már, akinek mindenféle...

Volt már, akinek mindenféle előjel nélkül beindult a szülés?

Figyelt kérdés

Szombaton töltöttem be a 40.hetet. Sajnos nagyon félek, nehogy indítani keljen, ráadásul semmi jele, hogy a baba ki akarna jönni. Vannak mindennapos jósló fájásaim a 35.héttől, fáj a comb csontom körülbelül másfél hónapja, a hasam még nagyon "fent" van, ezért meg is jegyezték hogy valószínűleg még nem lesz szülés. Az NST-im jók, 3 naponta kell járnom. Teljesen el vagyok keseredve ☹️ Első babámat szintén túl vittem, ő 41.hétre lett meg indítással, és mivel van róla tapasztalatom, hogy mennyire szörnyű, így nem szeretnék ismét átesni rajta. De semmi biztató jel, hogy magától beindulna ☹️ Mindennap mozgok, sétálok, próbáltam már többször a meleg fürdőt is.

Szex kizárva, mert nem vizsgált meg a doki egy ideje,így félek hogy esetleg nyitva lenne a méhszáj. Viszont olvastam, hogy az orgazmus és a mellek simogatása beindítja.. Van aki volt már így, hogy minden előjel nélkül beindult? Kádpucolás, takarítás, ezek mindennapos dolgok amiket csinálok, mégse ☹️ Válaszokat előre is köszönöm. A negatív kötöszködő emberek kíméljenek.. 😊


2020. szept. 21. 16:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek 😊
2020. szept. 21. 20:51
 12/12 anonim ***** válasza:
Sokaknak hirtelen váratlanu be indult,ki irt előtt,ki irtnapon,tulhordáskor,hüvelyi szülés is lesz belőle.
2020. szept. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!