Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki lehet így húzni meg egy-két...

Ki lehet így húzni meg egy-két hétig? Valaki járt esetleg hasonlóan?

Figyelt kérdés

Holnap töltöm a 34.hetet. Előző héten szerdán meg teljesen zárt voltam. Ma voltam orvosnál, és egy ujjnyira nyitva vagyok. Szigorú ágynyugalomra lettem küldve, és nagyobb mennyiségű magnéziumot kell szednem. Azt mondta az orvos, hogy meg egy 2 hétig jó lenne ha kihúznánk.

Valaki járt már így? Mikor indult be a szülés?


2020. szept. 21. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Melyik méhszáj van nyitva (külső, belső? ) milyen számérték van a papirodon? (Pl 3100, 2100 stb)

Nyitott külső mehszaj nekem 4 héttel szülés előtt volt. Megrövidült mehnyakkal. Vagyis 2100 volt a papiromon.

2020. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki lehet húzni, de próbálj meg nem stresszelni rajta. Ha most születik meg a baba, akkor sem lesz semmi baja :)
2020. szept. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2100 volt a 35. héten, 2 hétig én is sokat pihentem biztos ami biztos alapon. A 41. héten úgy kellett megindítani. Szóval csak nyugi. :D
2020. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én. Rengeteg magnéziummal és befejeztem a munkát, eljöttem CSED-re. 39 hetes vagyok. Mostmeg már nem akar beindulni.
2020. szept. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35. héten 1 ujjnyira nyitva volt a méhszájam, gyenge, de rendszeres méhösszehúzódásokkal. Nekem azt mondták, hogy 2 hétig csinálhatom a sima napi teendőimet, de amit tudok azt inkább halasszam el. Pénteken töltöttem be a 37 hetet és azóta nagyon sokat sétálok, meg csinálok mindent amit tudok, de még mindig változatlan a helyzet.
2020. szept. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1111 volt a méhszájam a 36. héttől. 40. hét után szültem. Nincs akkora jelentősége, mint amit a szülészek tulajdonítanak neki itthon. Sok helyen nincs is méhszájvizsgálat terhesség alatt. Ha nincsenek rendszeres fájástevékenységeid, nincs gond.
2020. szept. 22. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!