Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt köztetek olyan akinek...

Volt köztetek olyan akinek nem indult be a szülés a 41. hétig? Még csak tágulás, se jóslófájások sem voltak?

Figyelt kérdés

Nálam ez volt, végül császár lett belőle, pedig 2x is próbálták méhszáj érlelővel indítani, de semmi hatása nem volt. Mennyire sanszos, hogy második terhességnél is ez lenne? Tudom nincs 2 egyforma terhesség. De kicsit olyan érzésem volt mintha a testem elfelejtette volna, hogy terhes vagyok és ideje lenne véget érnie. 😅

Az mondjuk nem tudom mennyit jelent, de fiam van, a fiúkra mindig azt mondják hogy szeretnek tovább maradni bent főleg ha első terhességről van szó.


2020. jún. 24. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:

1. baba 40+6, 2 zselé után beindult, de sürg. császár lett.

2. baba 39+4, magától indult, vbac. Mindketten lányok. 😊

2020. jún. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az első (fiú) 40+6 hetesen született. Magzatvízelfolyással indult, de semmi előjele nem volt,hogy be fog indulni, a reggeli nst sem mutatott semmit. Soha egy jóslóm,de még keményedésem sem volt. 41 hetesen indítottak volna.

A második (lány) 40+2naposan érkezett. Mondta a doki meg a vedőnő is,hogy sanszos, hogy ő is terminus után (de legalább ott körül) születik. Vele már jóslóztam a vége felé, fájásokkal indult a buli. Természetes úton születtek mindketten.

2020. jún. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2. terhesség, kislány, 42. hétre indítottak, de kiderült, hogy annyira betekerte magát a zsinórba, hogy esélytelen a téma, császár lett. Valszeg ezért is nem indult be.

A következővel 36. héten császároztak, így nem tudom, beindult-e volna.

Az első időben született, természetesen.

2020. jún. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kisfiamat 41+3 héten indították, de császár lett belőle, mert esett a szívhangja a nyakára tekeredett köldökzsinórtól, és mert egyáltalán nem tágultam vajúdás közben.

Kislányommal 40+1 héten kapásból megcsászároztak, mert már nem volt valami hiperszuper az nst-görbéje és a szívhangja aznap reggel, de a főorvos úgy ítélte meg, hogy még nagyon fent van, tehát nem "tervez" elindulni magától. Akkor is teljesen zárt voltam még, és semmi jóslófájás.

2020. jún. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fiamat 41+5 naposan indították,nem volt se jóslófájás,se tágulás. Kaptam méhszáj érlelőt,nekem szerencsére használt és kevesebb,mint 7 óra alatt megszületett a fiam természetes úton. Első baba
2020. jún. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó akkor első gyerek Lány, 41+1 indították végül császár lett! Reggeltől estig még a feje se ékelődött be, 2 ujjnyinál többre nem tágultam.

21 hónap múlva fiam magától indult 2 nappal a kiírt dátum előtt.

Fej beékelődve tágultam is de nem engedték a sima szülést 😕

2020. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40+3 hetes vagyok, a baba feje még kilométerekre a szülőcsatornától, holnap indítanak, kíváncsi leszek. Fiú, első baba.
2020. jún. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is 40+3 hetes vagyok,a baba feje lent van,tegnap neztek a mehszajat az meg semennyire se tagult,jovo heten NST,ha nem indul addig akkor jovo heten inditjak is
2020. jún. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mikor éshogy szültél?
2022. ápr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!