Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinél hogy zajlott a szülés?...

Kinél hogy zajlott a szülés? ki mikor evett szülőszobara mit vittetek be magatokkal? és a babakra mikor adják rá a karszalagot?

Figyelt kérdés
2020. szept. 25. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Császároztak farfekvés miatt. Még a műtőben,ahogy kivették belőlem a babát és odatették az arcomhoz egy puszira,ott rá is tették a karszalagot. Utána 8 órát voltam őrzőben, ettem pár szem kekszet de nem volt étvágyam, vágytam a kisfiam után,akit csak 3 óránként hoztak. Alig vártam,hogy szobára tegyenek és onnantól már velem lehetett végig. Őrzőbe mentes víz, rágcsa, papucs, mobil+töltő, betét és eldobható bugyi volt nálam.
2020. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én aznap délben ettem pár falatot az ebédből még itthon, de nem sokat, mert már eléggé rosszul voltam. 3 körül mentem be a kórházba, felvették az adatokat, megvizsgáltak,ctg, majd mondták, hogy ma szülünk. Megtörtént a beöntés aztán fél6 körül burkot repesztettek. Na innentől minden felgyorsult, brutál fájások jöttek rám. Fél9kor éreztem, hogy nyomnom kell, de a szülésznő nem hitte el 🙄 A férjem aztán erélyesebben rájuk szólt, hogy nézzenek meg és láss csodát, már látszott a baba feje. Gyorsan fel a szülőágyra, aztán indult a kitolás, ami végülis eléggé elhúzódott, mert elakadt a baba. Volt vákuum, gátmetszés, aztán negyed 10kor megszületett a lányom 😊 Szóval nekem szerencsém volt, első szüléshez képest jó gyors volt. A karszalagot egyből a mosdatásnál ráadták. Szülőszobán nekem ami kellett, az hálóing (nem adtak kórházit), papucs, betét, férjemnek víz, telefon, hajgumi, törölköző, wc papír. Enni-inni nem lehetett, szülés után olyan éjfél körül hoztak egy szelet kenyeret meg teát, mikor már a szobán voltam.
2020. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En mar elotte bent fekudtem a kórházban terminus túllépés miatt. 4kor vittek le szuloszobara,ott mehszajtagito zselét kaptam,infúziót,fel9kor burokrepesztes,11elott megszületett a babam. Elso gyerekhez kepest nekem is gyors volt 😁 vizet vittem,papucsot,törölközőt,bugyit,betétet,telefon+töltő. Karszalagot egybol rátették
2020. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Este vacsoráztam, hajnalban elfolyt a magzatvíz. Délre született meg a fiam. Addig nem ettem, nem ittam. Lehetett volna, de eszembe sem jutott egyik sem. Inni utána sokat ittam, enni még órákig nem bírtam

Szülőszobára vittem a táskákat, de a papírokon és egy papucsod kívül semmi nem kellett.

Amíg engem várták, a férjemnek adták oda. Ő vitte mérni (kB 2 méterre volt a mérleg), ott rá is tették a karszalagot.

2020. szept. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2020. szept. 26. 08:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Még amit nem írtak, hogy szülés után mikor kicsit kipihened magad, brutális éhség szomjúság tud rád jönni, szóval jó ha be van készítve sok kaja (kórházi koszt nálunk elég gyér volt, mellé hoztak még be) , és sok gyümölcslé, víz is legyen kéznél mert jól fog esni :)
2020. szept. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!