Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tatabányán megengedik az apás...

Tatabányán megengedik az apás szülést, illetve hogy zajlik az egész?

Figyelt kérdés

Januárban fogok szülni, és a párom ragaszkodik hozzá, hogy bent lehessen a szülésnél. Ehhez kell valami engedélyt kérni, vagy papírt, bármit?

Illetve kíváncsi vagyok, hogy zajlik az egész szülés , mikor kell befeküdni, mennyi ideig tartanak bent utána, ha megvan a baba egyből megkapom-e, vagy elviszik? Érdekelne minden, ami csak eszetekbe jut ezzel kapcsolatban



2019. okt. 11. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, párom is bent volt februárban, pedig pont akkor látogatási tilalom volt a járvány miatt. Kicsit féltem is, hogy nem engedik. Nem kell semmi papír, engedély. Négy nap után haza engednek, ha veled és a babával is minden rendben van. Császárosoknál kicsit tovább. Miután megmosdatták, fürdették a babát, oda hozták, de aztán el is vitték. De hallottam több anyukától, hogy volt aranyóra, nálunk sajnos nem, nem tudom, mitől függ.
2019. okt. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!