Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, akiknek spontán...

Anyukák, akiknek spontán indult be a szülés, hogy éreztétek magatokat a szülés előtti napon?

Figyelt kérdés
Fáradtnak? Energikusnak? Hüvelyi fájdalom, vagy betegség érzés akármi?

2020. szept. 27. 15:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen normálisnak. Csalódott voltam nst-n, hogy jele nincs a szülésnek, és tudomásul vettem, hogy napokig nem lesz gyerek. Alig 24 óra múlva született meg a baba.
2020. szept. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Anyum mindig meséli, hogy szülés előtti napon még a szülőben dolgoztak a tesójával meg apámmal. Mikor apám másnak körbetelefonált, hogy lett egy lánya, alig hiték el:D
2020. szept. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Az első szülésem előtt még dolgoztam az irodában. Délután volt egy olyan érzésem, hogy nemsokára jön a baba, d nem mertem mondani a kolléganőknek. Este 10-kor jöttek a fájások. Néztem az órát., amikor negyedóránként jött a fájás, szóltam a férjemnek és gyalog bementünk a kórházba. Reggel 7-kor megszületett a lányom.
2020. szept. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Semmi extra nem volt előtte. Szoval semmi olyat nem tudok felidézni, ami releváns lehet. Már marhára elegem volt és minden bajom volt mert 40 hét után szültem, de ennyi.
2020. szept. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Semmit nem éreztem, már azt hittem, indítani kell a szülést. Abszolút semmi jele nem volt.
2020. szept. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Elsőnél szivárgott a magzatvíz, ezért bementem a kórházba.

Másodiknál semmi, egyszercsak indulni kellett, mert jöttek a fájások.

Harmadiknál a szülés előtti napon fél napot mászkáltam egy karácsonyi vásárban, utána következő napon éjfélkor elfolyt a magzatvíz és innentől számítva 1 és negyed óra múlva megszületett.

Mindhátom esetben teljesen átlagosan éreztem magam, sem fáradt nem voltam, sem extrém módon energikus, nem fájt semmim, amíg a fájások el nem kezdődtek.

2020. szept. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam, hogy szülés előtt hasmenése lehet a kismamáknak...nekem lett is. Semmi durva, de többször kellett WC-re járnom, mint korábban. Ez a 39. héten volt. Éjjel el is folyt a magzatvíz, hajnalban megszületett a baba.
2020. szept. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nyűgös voltam, ingerült és türelmetlen. De szerintem inkább azért, mert előző nap a CTG-n a doki már az indítást pedzegette. Amúgy semmi egyéb nem volt, aznap még simán kitakarítottam a lakást kínomban. A hasmenés nálam már a vajúdással együtt jött, szóval még csak ezt se mondhatnám előjelnek.
2020. szept. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Előző nap vérezni kezdtem, bementem kórházba mert megijedtem. Aztán mondták,hogy tágulási vérzés és már bármikor megindulhat. Aznap hazaküldtek,de másnap mentem vissza szülni
2020. szept. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem volt semmi extra.
2020. szept. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!