Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire igaz, hogy a második...

Mennyire igaz, hogy a második spontán szülés fájdalmasabb?

Figyelt kérdés
2018. dec. 9. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Erősebb fájásaim voltak, cserébe a vajúdás rövidebb volt. Kitolásnál nem vettem észre különbséget, csak vajúdásnál.
2018. dec. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt annyira a vajúdás, de sokkal tovább is tartott.
2018. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is ezt hallottam mindenkitől és nálam is így volt. Jobban fájt, de 1 órával rövidebb volt
2018. dec. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom,amit az előző válaszoló. Rövidebb volt, de jobban fájt. Viszont, mivel nem tartott olyan sokáig mint az első szülésem, nem merültem ki, teljesen jól éreztem magam, és sokkal gyorsabban erőre kaptam. Két hete szültem, és már teljesen jól vagyok ott lent is.
2018. dec. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az első szülésem horror volt, a 2-3 ugyan olyan.Időben is, fájdalomban is.
2018. dec. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem mindhárom gors szülés volt. A második annyiban különbözött, hogy faros volt, lányom lábbal előre érkezett. Első kettő 1,5 óra volt összesen, fájásokra nem is emlékszem. Harmadikkal épphogy beértünk a kórházba.
2018. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban fájt, viszont fele olyan hosszú volt körülbelül mint az első.
2018. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Pont, mint a 4-esnél.

A 3. viszont az érzéstelenítő ellenére is fájt, és még el is húzódott (vele indítottak, és EDA-t csak nála kaptam).

2018. dec. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálam nem volt igaz. Az első 24 óra vajúdás után, iszonyú fájdalmakkal született. A második indított volt kb 6-7óra alatt lett meg negyede olyan fájdalommal.
2018. dec. 10. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

igazából nekem álom szülésem volt, legkisebb kisfájástól megszületésig kb.8 óra telt el, szóval vajúdni se sokat vajúdtam

sőt úgy igazán csak az utolsó 2 órában volt fájásom, amíg burkot nem repesztettek...addig inkább csak keményedésnek-nagyon enyhe fájásnak mondanám! és azért kicsit félek másodszor nem lesz ilyen szerencsém 😕

jelenleg 24 hetes vagyok a hugival, szóval azért már készülök lelkileg a legrosszabbra 😂

2018. dec. 10. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!