Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Spontán szülés után nem...

Spontán szülés után nem tudtam visszatartani a pukit, söt nem is éreztem, hogy kell csak jött, más is volt így?

Figyelt kérdés
Mikor levittek szobára,ez történt egy jó párszor, utólag vicces de akkor nagyon kellemetlen volt.
2017. nov. 30. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én császáros voltam, viszont a kórházi szobatársam természetesen szült és nála is ez a helyzet volt, mint nálad. Ahogy fordult az ágyon, vagy amikor felállt vagy ha lépett kettőt mindig kijött egy puki. Mondta, hogy ne haragudjak, de nem tudja szabályozni, nem is érzi, hogy jön.

Ő is nagyon kellemetlenül érezte magát, de számomra, kívülállóként nem volt zavaró.

2017. nov. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez volt,spontán szültem,elég nagy babát, két hónapig sajna nem bírtam visszatartani,most három hónapos a fiam,szerencsére javult a helyzet,de nagyon kellemetlen volt nekem is.
2017. nov. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes. Velem is ez volt mindkétszer. 😉
2017. nov. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én császáros voltam még is olyan bélmozgásaim voltak ahogy rendeződtek vissza a helyükre a beleim hogy nagyon hangos volt, persze szellentéssel is járt, kellemetlen volt mikor család jött látogatóba, de este még doki is rákérdezett hogy van -e ilyen mert az a normális, én se tudtam visszatartani.

Kellemetlen volt ,de ezzel látod nem vagy egyedül.

2017. nov. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Első szülésem után velem is ez volt, de csak pár napig, akkor 3750 g-os babát szültem. A második 4500 g volt, vele nem volt ilyen gond, hamarabb is felépültem.
2017. nov. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ez volt. Sőt én a pisit se tudtam visszatartani. Borzasztó érzés volt :D

Főleg az borzasztott el, hogy nem tudom kontrollálni magam.

Persze a Tena Lady-nek hála nem történt baleset..

2017. nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vissza tudtam tartani mindent, viszont olyan izomlázam volt 2 hétig, hogy éreztem amikor kakilni kellett, de meg kellett néznem a wc-be, hogy kijött-e, mert azt viszont nem éreztem.
2017. dec. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!