Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan aki úgy szült...

Van itt olyan aki úgy szült hüvelyi úton, hogy volt korábban farokcsont sérülése? Milyen volt?

Figyelt kérdés

12 éves koromban egy baleset miatt elmozdult egy picit a farokcsontom. Akkor a doki azt mondta, lehet, hogy majd csak császárral fogok tudni szülni. (De azóta ugye eltelt 10 év, nőttem is stb.)

A gond csak az, hogy rettegek mindenféle műtéttől, orvosi dologtól. Még nem vagyok terhes, de lassan azért szeretnénk babát, így felmerült bennem ez a kérdés, kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra.



2020. szept. 28. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát biztos, hogy farokcsont? Nem farcsont? Én is ütöttem meg kőkeményen 13 évesen. 3 gyereket szültem semmi gond nem volt😊
2020. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Jelen. Ez függ a problemadtol. Szerintem meg most menj el és csinaltass egy rontgent. És kérj hozza szakmai állásfoglalást. Ez azért fontos, mert nekem terhesen már nem csináltak rontgent, uh rairtak, hogy ha nem megy minden simán, azonnal csaszar. De szerintem jobb ezt inkább tényleg reálisan látni, uh mielőtt teherbe esel rendezd le ezt a kort.

Amúgy nem volt nálam semmi probléma, de ez nem jelenti hogy neked nem áll másképp a csont.

2020. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
megfogadtam a tanácsod 2-es, beutalóköteles a röntgen s már a háziorvosnál majdnem kinevettek, hogy minek ezt, meg felesleges... végül kaptam, de elég kellemetlen volt
2021. jan. 19. 14:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2 vagyok. Ja hat tok jó. Engem meg azért csesztek le, hogy terhesen mit kezdjenek ezzel, nem most kene. 🤷🏼‍♀️

A férjemet családi korelozmennyel lecsesztek minek akar tukrozest. (Ausztriában élt évekig, ott automatikusan utaltak rákszűrésre, amiért a családjában már több vastagbélrák is volt) Ebben az országban a te egészséged csak téged érdekel. Állj ki érte. Oszt jóvan.

2021. jan. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
<3
2021. jan. 19. 15:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Szánkó baleset miatt volt nekem is törve, semmi bajt nem okozott 3x szültem rendesen.

2021. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!