Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apas szülésnél hol állhatott...

Apas szülésnél hol állhatott a párotok csak fejeteknél? mit mesélt utána milyen élménybeszámolót tartott hogy élte meg?

Figyelt kérdés
2020. szept. 29. 15:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak a fejemnél. Nem tartott élménybeszámolót, én örülök is hogy az ég világon semmit nem láttam! Sajnálja, hogy nem vághatta el a köldökzsinórt meg szívesen megtapogatta volna a placentát, mert érdekelte hogy milyen
2020. szept. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Császárral szültem (ez is számít? 🤔)

A fejemnel ült,nagyon jó érzés volt hogy nem vagyok "egyedül" nem sokszor láttam sírni a 7 év alatt, talán 5x de ebbe benne van a születése a fiunknak is. Amikor kivettek és felsirt omlottek a könnyei. Az élménybeszámoló? Amikor behivtak már fel voltam vágva, mondtam h oda ne nézzen, hát ő meg csak azért is oda nézett, hát hirtelen leult és fehér lett mint a fal. Aztán megijedt mikor látta hogy húznak vonnak, és majd le szednek a muto alszalrol annyira rangatnak, és nem kaptam levegőt hirtelen kB 20 mpig. Akkor félt nagyon. De jó élmény volt neki nagyon 😍

2020. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem premier plánban látott mindent,de így is szerette volna. (Mondjuk nálunk nem fekve volt a kitolás, nagyon kellett volna helyezkednie,hogy ne lásson semmit)Elvágta a köldökzsinórt és megmutatták a placentát is.

A szexualitásban nem okozott változást,hiszen felnőtt ember, nyilván felkészült,hogy mit fog látni, el tudja választani a kettőt.

Nem romantikus alkat inkább realista, de nekünk ez nagyon meghatározó élmény volt, még jobban összeköt bennünket. Nekem sokat segített,hogy ott volt.

2020. szept. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Amíg az ágyon feküdtem, a jobbomon a fejemnél állt a férjem.

Mikor a labdán ültem, támasztotta a hátam, illetve a fájdalomtól hánytam, úgyhogy tartotta nekem a tálat is.

A szülésznők szaladgáltak, mert velem együtt még szültek hárman, tehát javarészt kettesben voltunk a párommal. Közöltem, hogy nyomnom kell, akkor nézett "" oda"", és szaladt a szülésznőkhöz, hogy a baba fejét már látta, úgyhogy jöjjenek gyorsan. Itt végignézte, a következő nyomásnál csillogó szemmel nézett rám, hogy ő már látja, úgyhogy mindjárt megvagyunk. Harmadik nyomásra kinn volt a fiam, apuka elvágta a zsinórt. Ő nagyon jól élte meg az egészet, a hozzám való viszonya sem változott.

2020. okt. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!