Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4.császármetszés? Kinek...

4.császármetszés? Kinek milyen volt a terhesség, felépülés a szülésből? Tényleg annyira rizikós?

Figyelt kérdés

2020. okt. 7. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

A 4. császár azért már nagyon bevállalós.

Nem letehetetlen persze, de annak már nagy a rizikója, nem csak a szülésnek, hanem a terhességnek is.

A hasfal, a méh , a szalagok bármilyen komplikáció lehet , aminek nagyobb a rizikója a 4. császárnál ,mint egy 'sima' szülésnél.

2020. okt. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt gond. 😊
2020. okt. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Mikor a kisfiam született,volt bent egy 23(!)éves lány, 5.császárral.. ki kellett venni a méhét, összenövése volt mindenhol, a húgycsövét itt-ott kellett kivezetni,míg bent voltam (6 nap) totál elfekvő volt,epét hányt,abban sem vagyok biztos,hogy életben maradt,de normális élete már nem lesz soha. C.gány volt, elég kis buta,elmaradott lány,igazából nagyon megsajnáltam. Szerintem az életben nem volt felvilágosítva sem,és ahogy kinézett szerintem esélyes,hogy nem feltétlen önszántából közösült. Bocsi,kicsit off lett,mindenesetre a 4.császár is elég rizikós szerintem..
2020. okt. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 császárom volt.Mindegyik problémamentes és a 4. után is azonnal rendbe jöttem.
2020. okt. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Anyósomnak is 4 császárja volt, problémamentesen felépült, belőlük, a 4. gyerkócöt viszont kb 1 hónappal a kiírt dátum előtt ki kellett venni, mert nem bírák a szövetek. szeretett volna 5. babát, de nem vállalhatta be.
2020. okt. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Instagramon fent van Szentjobbi Kriszta, neki 5 császára volt, szerintem oké volt minden.
2020. okt. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
SOTE-n szült nemrég egy anyuka 3 császár után hüvelyi úton, tervezetten Dr. Sára Leventénél egy 4 kilos babát, szóval még ez sem kizárt. Azt hiszem a Császárvonal facebook oldalon láttam a hírt.
2020. okt. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azért jó és megnyugtató olvasni, hogy számos pozitív példa is van. A saját dokim szerint vállalható, mert fiatal vagyok (32) de voltam egy másik orvosnál aki jól megijesztett. Védekezés mellett sikerült, igazi kis meglepetés baba. Sajnos nagyon nehéz volt nekünk a gyermekvállalás, sok babát elvesztettünk, akik megszülettek komoly gyógyszeres rásegítés mellett sikerültek, most meg minden plusz segítség nélkül, ő jönni akar, így bennünk fel sem merült hogy elvetessük. De azért 3 cdm után aggódok, hogy milyen lesz a következő.
2020. okt. 8. 07:18
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
1-2-3.császármetszés még oké 4.-ik is rendben van,de 5-6. és a többedik rizikos felépülésből
2020. okt. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!