Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A védőnőm szülés után mikor...

A védőnőm szülés után mikor hazaengedtek azt mondta korosan elvagyok hizva azt tudni kell toxemias terhessegem volt tehat a viz volt rajtam nagyon sok mar lement nem mondom hogy zsir nincs rajtam de 160cm 70kg jelenleg.szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés
Ez engem nagyon bant hogy ezt mondta . Tenyleg ellenek hizva korosan? /nem szoptatok mivel a toxemia miatt meg nem allt vissza a vernyomasom igy erős gyogyszert szedek /tudom hogy felesleg van rajtam de szerintem ez nem koros foleg igy hogy nem szoptatok lassaban is megy le .

2020. szept. 24. 21:39
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
78%

Ne foglalkozz vele! Neki ehhez 0 köze. Nem ez a feladata!

Nem az a dolgod, hogy 2 nappal szülés után bomba formát villants.. De még 1 hónap után sem!

Most a regenerálódás, a boldog babázás az össze kovácsolódás a családdá válás a lényeg.

2020. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Csak mindig emlekeztet mer a baba kiskönyvébe van egy rész ahol a csaladi betegsegeket kell be X elni és ő be X-elte hogy anya kórosan elhízott ami mindig erre emlékeztet próbálok rajta tullépni de valahol mégis bánt..
2020. szept. 24. 21:55
 3/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat !!
2020. szept. 24. 21:55
 4/39 anonim ***** válasza:
78%
Engedd el, nem normális!
2020. szept. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
69%
Nincs igaza. En meg pocakos vagyok, 157 cm. 55-tel indultam, most 63 vagyok 32 hetesen. Baratnom szinten ekkora es 90 kilosan ment szulni. Senki nem cseszegette..
2020. szept. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek miszáj volt megkérdezzem masok véleményét féltem hogy a férjem csak azért adja nekem az igazat mert látja hogy nagyon bánt ... igy is frusztrálnak a kilok de ez mély nyomot hagyott így bennem. Mégegyszer köszönöm mindenkinek! Kedves utolsó könnyű szülést kívánok neked :)
2020. szept. 24. 22:15
 7/39 anonim ***** válasza:
30%

Hát nem tudom, amikor a 168 centimmel 69,9 kg-t mutatott a mérleg akkor már undorítónak éreztem magamat, minden ruhámból bugyogott ki a hájam, lomha voltam és löttyedt, tele narancsbőrrel. Ha a gyereket cipelnem kellett majd belehaltam mert az egész testem puhány lett. Nincs köze a védőnőnek a testedhez de ettől függetlenül igaza van. Én elkezdtem mindennap cardiozni és normálisan enni, 2 hónap alatt lementem 58 kg-ra, a védőnőm akkor meg is jegyezte, hogy nagyon csinos vagyok és sokat fogytam.

Ha bánt amit mond az azért van mert belül te sem érzed így jól magad és magadraveszed. Ne nyafogj meg kérd ki itt idegenek véleményét (kamu seggnyalást a valószínűleg még nálad is elhízottabbaktól) hanem mozdulj meg és kezdj magaddal valami. Sajnálom ha egy bunkó vagyok, nem célom senkit sem megbántani de azzal ha ideírom, hogy neeem jó vagy így hülye paraszt védőnő, azzal nem segítek rajtad. Ha most nem kezdesz magaddal valamit akkor pedig ez a 70 kg pár év múlva simán 90 kg lesz.

2020. szept. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
62%

Nem egy nagyon durva elhízás, de azért nem is kevés. Bmi szerint is túlsúly.

172 cm vagyok, szülés után 75 kg voltam. Nekem az már sok volt,pedig mindenki azt mondta, hogy nem látszik(látszott). Ehhez képest te jóval alacsonyabb is vagy, szóval nem kevés.

Az, hogy nem szoptatsz fogyás szempontjából inkább előnyös lesz neked.

Nem kell bánkódni, mindenki tudja, hogy szülés után nincs rögtön bomba formában az ember. Majd szépen visszafogysz, ha odafigyelsz az étkezésre.

2020. szept. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Terhességem után viz volt rajtam 10 kg ami most ment le mivel császáros voltam igy 6 hétig nem nagyon lehet sportolgatni, tisztában vagyok azzal hogy van felesleg. DE nem gondolnám hogy ez kóros elhízás.
2020. szept. 24. 22:31
 10/39 A kérdező kommentje:
Félre értettél engem nem az bánt mikor valaki azt mondja hogy van rajtad felesleg vagy tulsuly engem az hogy o azt mondta KÓRÓSAN ELHÍZOTT
2020. szept. 24. 22:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!