Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Többedik gyermek születèse...

Többedik gyermek születèse több èv után könnyebb vagy nehezebb volt?

Figyelt kérdés
5.gyermekemet várom a legkisebb most 11 èves
2020. okt. 9. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem két gyerekem van. Az nagy 8 eves a kicsi 3 hetes. Hát szülésnél kérdezte a dokim, hogy hány év telt el a két szülés közt és annyit mondott, hogy ajaj. Hát nem mondom megszenvedtem a kicsivel most. Sokkal jobban fájt és többet is vajúdtam, mint a naggyal. Mondjuk többet nem tervezek eléggé megviselt a dolog most. Persze nem mindenkinek egyforma a szervezete. Lehet neked simán megy.
2020. okt. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem 3 van, egyre gyorsabban érkeztek. Az első kettő között év van, a középső és "kicsi" között 4.

Az elsőnél burkot repesztettek, 1,5 órán belül megszületett.

A középső a kórházba érkezést követő 1,5 órán belül szintén megvolt (kocsival kb. 10 perc volt a kórház, az első fájásnál indultam), annyiban volt nehezített a dolog, hogy ő lábbal előre érkezett, természetes úton.

Az utolsóval éjfélkor ébredtem, elfolyt a magzatvíz, fél 1-kor ébresztettem apát, hogy indulni kéne és 1 óra 15 perckor már kint volt.

Mondjuk mi genetikailag ilyen hirtelenszülő típusok vagyunk, anyám engem és húgomat is villámgyorsan hozott a világra, majdnem 10 év különbséggel.

2020. okt. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
* ...első kettő között 8 év van... (#2 voltam.)
2020. okt. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 8 éves a nagy, 1 hónapos a kicsi. Indított szülés volt és burokrepesztéstől számítva 2 óra alatt megvolt gátvédelemmel. Persze baromira fájt az a 2 óra, dehát ez ilyen.
2020. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11 év van a gyerekek közt. Időre és fájdalomra is egyformának mondanám a két szülést.
2020. okt. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen mindenkinek a választ!
2020. okt. 10. 09:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez a kerdes engem is nagyon foglalkoztatott par honapja.

4. babat vartam, a 3. gyerek 11 eves. Vajon elso szulesnek fog szamitani ennyi ev utan, vagy megis 4.-nek es nem szamit az eltelt ido?! Orvosok se tudtak megnyugtato valaszt adni. Annyi volt a javaslat, ha 5 percesek lesznek a fajasok, azonnal induljunk.

Mondanom se kell, egybol 3 percesekre ebredtem ejjel 1-kor. 3 elott beertunk a korhazba, 3.19-kor kibujt a kisasszony.

Az elso gyerek nekem 5,5 ora alatt szuletett meg, a tobbi 2 ora alatt. Igy a 4. is tartotta ezt a szintidot.


Ocsem es koztem is 11 ev van, o is hamar meglett. Nem szamitott a korkulonbseg.

2020. okt. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De jó ezt olvasni!Nagyon köszönöm!Az elsővel 12 órát vajúdtam.

A második az első fájás után 2órával, a harmadik az első fájás után 3órával született.Remèlem, hogy a negyedik is gyors lesz 😊.

Minden jót Neked!

2020. okt. 13. 11:52
 9/9 A kérdező kommentje:
Az 5.babámat azèrt nem soroltam, mert Ő volt a sorban a harmadik, de missedab.lett a vège a 10.hèten:()
2020. okt. 13. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!