Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy lehet szülés után nagyon...

Hogy lehet szülés után nagyon hamar bomba formába kerülni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 9. 16:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Elsősorban genetika.

Másodsorban a szokásos "trükkök": megfelelő táplálkozás és testmozgás. De ha nem olyan az alkatod, akkor ez lassabb folyamat lesz. A szoptatás segít még, állítólag.

2020. okt. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%
Jaj hagyjuk már ezt a szoptatást! A szoptatás nem segít a bomba alak elérésében! Csak rondít a helyzeten.
2020. okt. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Rendszeres napi szintű segítséggel. Aki foglalkozik a babával amíg te pihensz,besegít a házimunkába,elviszi sétálni amíg a hajadat megmosod,rendbe teszed magad. És itt nem a férjedre gondolok első sorban aki egész napos munka után 1 órára átveszi és te ebbe a rövid időbe próbálsz mindent belesűríteni. Vagy ha egy olyan kisbabád születik aki tényleg eszik meg alszik és az ébren töltött időben nyugisan elnézelődik a pihenőszékében. Vannak ilyen babák is.
2020. okt. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%
Mi az, hogy a férje 1 órára átveszi? Talán többet kellene apucikának is foglalkozni a gyerekkel, nem?
2020. okt. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
41%
Annak sokkal egyszerűbb, aki a terhessége alatt is odafigyelt és azért mert "állapotos" nem falta fel a hűtőt és a kamrát minden nap.
2020. okt. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%

Ha már előtte is abba voltál, és alatta se kapattad el magad.

Aki előtte se törődött magával, és alatta is nutellán élt, ne várjon szoptatástól csodákat.

2020. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

5-6 jókat írt, mégis lepontozták.


Terhesség alatt is figyelni kell a táplálkozásra.

A 6 hetes kontroll után elkezdtem jógázni. 20 perc naponta (általában reggel, amikor még friss voltam).

Nem tudom neked mi a nagyon hamar, de én így 3 hónap alatt visszanyertem az alakomat.

Amikor kiváltottuk az ebédet szilárd étellel, akkor utána sétálni mentünk. Kialakult a megszokott útvonal és volt, hogy 2 órát sétálgattam.

Egy idő után jobb alakom lett, mint terhesség előtt.


Lehet lepontozni, mert jobban érzem magam a bőrömben, mint valaha. De egy jól kialakított napirend csodákra képes. És volt, hogy éjszaka nem aludtam, mégis megerőltettem magam.

2020. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%

A napi sétával rengeteget tudsz fogyni.

Én minden nap sétálok a lányommal, van hogy 10 km-t megteszünk. Egyre jobb az alakom.

Babaként gyűlölte a babakocsit, így mi kb 7-8 hónaposan kezdtük.

Persze mellette figyelek a kajára is.

2020. okt. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

Most tényleg letöröltettétek a kommentemet? Szerintem volt annyira hasznos, mint a figyelj oda terhesség alatt.


Mint gyakorló ex-kövér és frissen szült nő mondom, ha szar a genetikád, akkor a striáid és egyéb borzalmak örökre elkísérnek (ilyen esetben a bombaforma egy óriási oximoron), a felrántott kilókat pedig nagyon kiszámolt diétával és heti 4 konditerem/kardióval fogod megoldani. Ha szerencsétlen vagy, akkor az is lehet hogy csak szoptatás után.


Én amit a szüléssel leadtam, a szoptatás alatt visszaszedtem. Szó sem volt fogyásról, mire felszaporodott a tejem, már hat kilóval voltam több, és mindenféle szénhidrát megvonás (ami nálam a fogyást hozza 100g körül) azonnal megbosszulta magát. Már tápszeres a gyerek, most tudtam érdemben elkezdeni a károk felszámolását. Szóval így NE csináld, ahogy én.

2020. okt. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
Kalóriadeficit, mozgás és idő.
2020. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!