Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után szeretnék vip...

Rita8510 kérdése:

Szülés után szeretnék vip szobába kerülni a győri Petz Aladár kórhazban. Van valakinek esetleg tapasztalata, itt bármikor fogadhatok látogatót? Hogy történik a foglalás? Azt olvastam vhol hogy 10. 000ft/ nap

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én tavaly decemberben szültem abban a kórházban. Bár én nem voltam vip szobában,de az egyik ismerősöm igen. Akkor is 10000 ft volt a szoba ára. Szerintem semmi extra nincs benne, csak az, hogy van tv, meg a legfontosabb a külön fürdőszoba, mert a közös zuhanyzó és wc áldatlan állapotban van. Látogató bármikor mehet hozzád, a szoba ugyanazon a folyosón van, mint a többi, ahol ketten vagy hárman vannak egy szobában. Ha első kisbaba, én biztosan nem mennék a helyedbe oda, mert lehet, hogy a szobatársad tud segíteni, ha bajban vagy a bébivel. (de ez csak az én véleményem) Egy szónak is 100 a vége, kifizetsz tízezret egy külön fürdőszobáért és tv-ért.
2012. szept. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia,én tavaly szültem. Én is gondolkodtam annak idején rajta, de engem is ilyen indokkal beszéltek le róla, hogy a szobatárs..Hát ha most szülnék, ha nem is a vipbe, de egy sima egyágyasba mennék, azt is ki lehet fogni, ha van szülésznőd aki segiteni tud ebben. A látógatási időt nem tartják be, igy nagyon kellemetlen ha épp szoptatni akarsz, és a másik ágynál meg többen vannak éppen. Ha meg segítség kell a nővérek segítenek.
2012. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan Pécsett szültem 2,5 hónapja, első babát és egyedül voltam az alapítványi szobában, amit az orvosom intézett. Ide nem jöhet be látogató, sem az osztályon lévő szobákban. Nekem nem hiányzott szobatárs, a nővérek segítettek mindenben, jobb volt kettesben a Manóval, császáros voltam, de simán elvoltunk kettesben. Ha jobban éreznéd magad, ez ne tartson vissza.
2012. szept. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!!

Amit a második válaszoló írt, én is pontosan amiatt nem szeretném ha többen lennénk a szobában, azaz a szoptatás miatt.

Én biztos feszélyezve érezném magam, ha ott toporogna még akár 1-2 idegen ember is.

Szülésznőt fogadok, őt megkérdezem majd mik a lehetőségek.

Sajnos az ottani higiéniáról én is csak rosszakat olvastam

Elkeserítő, hogy ilyen körülmènyek uralkodnak egy kórházban...

2012. szept. 26. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! nekem az orvosom intézte, hogy egyágyas szobába kerüljek, persze szerencse kérdése is volt, hogy épp szabad volt a szoba. első baba volt és nem bántam meg, hogy nem volt szobatársam. a párom akár egész nap velem lehetett, senkit sem zavartunk. a zuhanyzó és a mosdó nem túl tiszta, bár nekem a zuhanyzó még elviselhető volt, annyi hogy vittem zuhanyzós papucsot is. a wc-t meg ha fél óránként takarították volna is kevés lett volna...
2012. szept. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!