Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki nagyon sokat fogyott szülés után? 20-30kg vagy több. Hogyan csináltad baba mellett és mennyi idő volt?

Figyelt kérdés
2020. okt. 13. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Az első után 20kg-t lefogytam, 6kor keltem és eljártam futni reggelente, esőben is. A kaját meg kimértem, számoltam. A második után már nem tudtam megismételni, maradtam, ahogy vagyok. Örülök, ha reggel azt látom, merre van előre.
2020. okt. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

10 kg nem sok? Hátha releváns.. :)

Életmódot váltottam, nem fogyókúráztam, mindent helyettesítettem valamivel.

Fehér lisztet egyáltalán nem fogyasztottam, helyette teljes kiörlésűt választottam mind tésztából, mind pékárúból, mértékkel.

Cukor teljesen kizárva, először nehéznek tűnik de annyira finom cukormentes kekszek, csokik!, ketchupok stb vannak ma már hogy nem jelentett problémát.

Heti egy csalónap, amikor "bűnözhettem", de 1-2 hónap után már nem is esett jól az a heti süti pl, vagy meki, el voltam szokva tőle.

Heti 3-4x tornáztam, otthon, youtube videókra, durva izomlázakat tud produkálni főleg a HIT edzések.

Egyetlen mankóm volt az a PEAK pyruvate, 3 hónap után le is kellett állnom vele, mert brutál módon olvasztotta le a kilókat, és már túllőttem a célon az étrend mellett vele.

Összesen 6 hónap alatt adtam le a 10 kg-t.

2020. okt. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Hat én semmit nem csináltam, csupán nagyon szereencses voltam, ugyanis a plusz 20 kiló, ami feljött mind víz és a gyerek súlya volt
2020. okt. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
10kg is sok persze.😊 Köszi!
2020. okt. 13. 14:27
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

72kg-mal estem teherbe. A legnagyobb súlyom terhesség alatt 80kg volt.

Szülés után 2 évvel 62kg voltam.


2 okból:


Egy:szoptattam. Rengeteget. Mellette 1.5x annyit ettem,mint a férjem, a kalóriaigény miatt.


Kettő: beteg lett a gyerek 3 hetesen, 7x voltam vele kórházban.


Ez levitte a túlsúlyt. Úgy néztem ki a lányom 2 éves szülinapján, mint egy rákos beteg (anyukám megfogalmazása. De igaza volt)


Úgyhogy 2 évesen elválasztottam a lányom, valamint az egészségügyi problémái is múlófélben voltak. Akkor kezdtem el helyrejönni.

2020. okt. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
50kgt fogytam. Kajára figyeltem nagyon.
2020. okt. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én még a terhesség előtt pár évvel fogytam le, de ugyanazt a módszert próbálom követni. Ez edzést és diétát jelentett, heti 3-4x kardio+súlyzó, és 1300-1500kcal diéta, alacsony szénhidráttal (max. 110g), magasabb fehérjével (min. 70-90g). Anno 20kg-ot fogytam így úgy egy év alatt, most 30-at szeretnék leadni (ennek elsöprő többsége már a terhesség előtt jött).


Most kezdtem ugyanezt a módszert, sajnos pszichésen megy nehezen a baba mellett, mert anno sok időt töltöttem a főzőcskével meg az edzésekkel, ugye egyetemistaként... most rohanok magam után, mert a baba elég sokszor megszakítja ezt a folyamatot, így már kétszer feladtam és jól bezabáltam :-(


Nekem a szoptatás sajnos nem segített, konkrétan híztam alatta, mert farkaséhes voltam mellette és sok CH mellett volt sok tejem.

2020. okt. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Futni járok, oda figyelek az evésre.
2020. okt. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyolcas vagyok. 10 kg-tól kb 4-5 hónap alatt szabadultam meg. Most a harmadik fiam 15 hós, tehát Egy éves kora körül kezdtem a futást, odafigyelést. Elötte el nem tudtam volna képzelni, hogy bármi plussz energiám elvesszen...
2020. okt. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
63mal lettem terhes 95tel szultem. Olyan 5-7 kg egybol lement, utana pedig szinten nagyon sok a szoptatassal. En egyszeruen ereztem, h kevesebb a tejem, ha dietasabban eszem, szoval jo kaloriadusan taplalkoztam megis sikerult fogynom. Az utolso 10-12 kg, pedig odafigyeles es sport. Nem hiszek a liszt, cukor stb. megvonasaban. Egy ideig csinaltam, de amikor nagyobbak a gyerekek es sutod a palacsintat vagy a muffint es csorog a nyalad, na az szornyu. Szoval en mindent eszek, csak mertekkel es kisebb adagokban. A vacsi amit elhagyok sokszor. Es a gyerekekkel sokat mozgunk, aktivak vagyunk.
2020. okt. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!