Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyerekes szülők! Akinek...

Kisgyerekes szülők! Akinek sikerült megtartani a férj-feleség szerepet is az anya-apa szerep mellett az hogy csinálta, mit javasoltok? Illetve, akinek nem sikerült, hol érzi, hogy "elrontotta" esetleg?

Figyelt kérdés

Köszönöm a válaszokat!

Egy várandós kismama


2017. dec. 30. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk minden természetesen alakult ki. Nem is gondolkodtam ezen a kérdésen. UgyaNolan maradt minden mint volt annyi különbséggel, hogy már nem vagyunk egyedül.
2017. dec. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell anyának meg apának hívni egymást, és többesszám elsőben sem kell beszélni (bekakiltunk, szopiztunk stb.) Ne beszélj úgy, mint egy agyament. Normális férfi ettől kiábrándul. (pl. pocaklakó, kismami, szopi, meg ilyen debil szavak)
2017. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%

Egymás felé nem változtunk. Ismered a mondást: a másik annyira férfi melletted, amennyire te nő vagy, és fordítva.

Megmaradtak az ilyen apróságok, hogy pl. felveszek valami szexi bugyit, megcsinálom a kedvencét, és bújok. Ő kinyitja nekem az ajtót, megpuszil, ha megáll mögöttem, ő cipekedik.

Ezek a tipikus férfi-női szerepek megmaradtak. Kell is.

2017. dec. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!