Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ekkora zokogas mellett ti mit...

Ekkora zokogas mellett ti mit csinaltatok volna?

Figyelt kérdés

Velem tortent amikor kicsi voltam, hogy a szuleim elmentek nyaralni amikor olyan 4 eves voltam. Ennek mar kb 12 eve.


Tisztan emlekszem a napra, hogy annal a nagymamanal hagyott anya akinel mindig is utaltam lenni. Nekem azt mondtak, hogy uzleti utra mennek..hatha akkor megertem. Azzal az uggyel hagytak ennel a nagymamanal, hogy o alig lat, es apa megsertodne ha az o anyjanal sosem lennek. De en gyuloltem ott lenni.


Sirva konyorogtem anyanak, hogy ne hagyjon ott, vagy vigyen a masik nagymamamhoz. Nem is ertettem, hogy miert nem oda visznek, mert vele egy csomo idot toltottem egyutt. A lenyeg az, hogy alig tudott csititani, es en keservesen sirtam, hogy ne menjen el.


Miutan elmentek meg vagy 2 napig szinte folyamatosan ramtort a siras, amire felhivtak a masik nagymama akinertem jott es megnyugodtam.


Azota emlekszem ra, nekem nagy trauma volt, anya meg csak mentegetozik.


Ti mit csinaltatok volna maskepp?



2018. aug. 19. 18:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
Én semmiképp sem hagytalak volna ott.
2018. aug. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Miss Endzsi ***** válasza:
80%
Én sem hagytalak volna, ez számomra nagy szívtelenség egy kicsivel szemben, hisz még könyörög is érte szívből, hogy ne.
2018. aug. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

X eves koromig zsarolt apa lelkileg, hogy a nagymama szeretne velem lenni es en mekkora szemet vagyok, hogy nem...

Akkor hagyta abba amikor mar nyaranta egyedul lehetett hagyni mert csinaltam magamnak programot.

2018. aug. 19. 18:49
 4/28 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk én lassan szoktattam volna hozza ahhoz a nagymamához a gyerekemet, így nem lett volna ilyen probléma.
2018. aug. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
57%
Alapból nem megyünk a gyerekeink nélkül nyaralni, ez családi program, apa-anya-gyerekek. De ha már itthon hagyjuk mondjuk egy vacsi erejéig a lányokat, egyértelmű, hogy olyannal történik, akivel tudom, hogy jól elvannak. Anyukám és a húgaim hármasban az aduk ilyenkor. Volt már, hogy nagy sírás volt, akkor inkább nem mentünk.
2018. aug. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Hat nalunk a szoktatas elmaradt. Ocsem 8 evvel fiatalabb, neki sem a szive csucske ez a nagymama. Ugy hogy nem hiszem, hogy velem van a baj.
2018. aug. 19. 18:59
 7/28 anonim ***** válasza:
24%
Nem hagytalak volna ott és nem is megyünk a lányunk nélkül nyaralni, de azt igazat megvallva egészen elmebeteg dolognak tűnik, hogy te 16 évesen is ezen rágódsz, ahelyett, hogy élnéd az életedet.
2018. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy teljesen mindegy, higy ki mit hogyan csinált volna. A te szüleid így csináltak, nekik ez a megoldás volt valamiért jó.
2018. aug. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
69%
Biztos hogy nem hagytalak volna ott, de most már ne rágódj ezen.
2018. aug. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
60%
Miért kell leelmebetegezni a kérdezőt? Neked kedves okos hozzászóló nincs olyan gyerekkori élményed, ami a mai napig rosszul esik..? 16 éves amúgy meg még majdnem gyerek..
2018. aug. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!