Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik azok a szülés utáni...

Mik azok a szülés utáni "elváltozások" amelyeket érez esetleg a másik fél szex közben vagy ami fájdalmat okoz?

Figyelt kérdés
2020. okt. 14. 22:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a másik fél, mit érez, nem tudom. Nekem egyértelműen a gatmetszes hege fajt.
2020. okt. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
35%
Ha mondjuk valaki teljesen szetszakadt oda lenn, mert nem csinaltak pl gatmetszest, az orvos meg rosszul rakta helyre a dolgokat odalenn, lehet harangozni benne utana. Vagy van akit utana olyan szűkre varrnak ossze, hogy faj neki a behatolas, es nem tudjak elvezni a szexet. Fajdalmat ezen kivul nem mondanek. Vagy tul szuk lesz a beavatkozas miatt, vagy tul tag ha rosszul lett levezetve a szules, esetleg csak immel ammal összeférceltek oda lenn. A harmadik opcio hogy minden ugyanolyan marad mint elotte, kb 2 honap alatt rendbe jon.
2020. okt. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

Nekem sajnos császárral végződött a szülés, de azóta erős hüvelyi fájdalommal küzdök. Főleg a hüvelybemenet az, ami nagyon fájdalmas számomra.

Szinte lehetetlen a szex miatta.

Voltam dokinál is vele, többször is.

Ő a császár alatti jódos/fertőtlenítős hüvelyi öblítésre fogta a dolgot. Kaptam flóravisszaállítót, de nem igazán használt.

Így maradt.. :(


Nagyon ritkán fordul elő, hogy nem fáj. Síkosítót használunk, a nedvességgel sincs baj amúgy sem.

2020. okt. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
3-as mikor szultel? Nekem is ez van, amit írtál, en vagyok a gatsebes. De akkor lehet, hogy mégse amiatt faj nekem se? Amúgy nekem 6 hónap után volt már elviselhető. Most 8 hónapos a gyerek, meg mindig erzem első behatolasnal de már csak picit.
2020. okt. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

#3-as mikor volt a császárod?

Nekem is hasonló van császár után, de csak pár hónapja volt. Azt hittem, h.hormonok miatt van. De akkor lehet, h.nem??

2020. okt. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Azta. Nekem jobb lett császár és természetes szülés után is. Alig bírtuk kivárni a 6 heteket, akkora orgazmusaim szerintem sosem voltak, mint az első alkalmakkor. Drukkolok, hogy rendbe jöjjetek. Tényleg.
2020. okt. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon jo hogy mindenki leszazalekolt (kettes vagyok), csak mert ti ilyenrol meg nem hallottatok. Rohadt sok nonek tagul ki ugy a huvelye, reped szet, hogy utana elvezhetetlen a szex, van akit meg tul szukre varrnak ossze. Orulok hogy nektek csillam az eletetek, de sajnos nem minden no teste all vissza a szules elotti allapotra. Es en mindegyikre ismerek embert, sot gyakorin is megszolal neha egy egy nő, hogy nekik gyerek ota ezek miatt nincs szexualis elete. De hat ugye ez is tabu, ha valaki meg meri emliteni hogy a szules nem egy habos torta akkor jonnek a leszazalekolasok. Gratulalok hozza.
2020. okt. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Èn egy ideig tàgabb voltam, mindketten éreztük. Aztàn visszaedződtek az izmaim. Sebem nem volt.
2020. okt. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

Én is a 6#ossal értek egyet.

Igaz én szülés után 3 hónappal szexeltem először a férjemmel, a 6hét vérzés miatt, és az utána elkezdett fogamzásgátló vérzései miatt.


Én rettegtem az első alkalomtól, barátnőm 1 héttel szült elöttem, neki baromira fájt (kb szülés után 1 évig).

Nekem majdnemcsak azt mondhatom, hogy jobb volt, mint szülés elött.

Lehet a 8hónap kihagyás is közrejátszott, de olyanokat élveztrm el sem akartam hinni. Férjemet is kérdeztem, neki is ilyesmi tapasztalatai voltak.

2020. okt. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
Én 7 hónapja szültem császárral, semmi bajom és nem is volt.
2020. okt. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!