Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy nő azt hazudja hogy...

Ha egy nő azt hazudja hogy védekezik, de közben nem, az megbocsájtható? Mert ő gyereket akar, és nem érdekli hogy a másik fél nem.

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatban, házasságban.
2012. jún. 25. 16:17
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%
Ez csalás és hazugság, mindegy, hogy mennyire "nemes" céllal. Nem bocsánatos bűn.
2012. jún. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
18%
Hát talán... de azért ezt közös megállapodás alapján kéne eldönteni, nem titokban, meg kamuzva.
2012. jún. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap volt egy olyan kérdés, hogy befogadnád a sógort ebben a helyzetben. Na ott a gyerek megfogant a férj tudta nélkül, és most vállnak.
2012. jún. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Ezért lesznek rossz kapcsolatok, mert így dönt az egyik fél. A gyerek meg issza a levét.
2012. jún. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bűnnek nevezném, hanem egy végtelenül szánalmas cselekedetnek egy olyan végtelenül szánalmas nőtől, aki nem képes kommunikálni a párjával és nem is képes érvényesíteni magát.


Aki ilyesmihez folyamodik, azt én csak sajnálni tudom.

2012. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férfi nagyon nem akar gyereket, akkor legjobb ha ő védekezik, főleg ha olyan partnere van, aki képes őt becsapni.
2012. jún. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem, egy ritka aljas tett, a másik semmibe vétele...
2012. jún. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Házasságban még annyira sem bocsátható meg, ugyanis ha a nő ilyen aljas módon hazudik a férjének, az a házasság szentségének a lábbal tiprása. Hogyhogy nem érdekli, hogy a másik fél nem? Az ilyen nő megérdemli, hogy a férj félrelépjen, mert nem érdekli, hogy a másik fél hűséges. Egy gyerek közös döntés kell, hogy legyen.
2012. jún. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon nehezen megbocsájtható és az a nő,aki ilyet csinál borzasztó felelőletlen és buta,vagy csak szimplán baromi önző.Én nő vagyok,de maximálisan megértem azt a pasit,aki egy ilyen húzás miatt hagyja el a feleségét,mert ez nagyon alattomos dolog!
2012. jún. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Utána meg kell a gyerektartás, mi?


Szerintem NEM megbocsátható!

Mindenkinek joga van eldönteni, hogy akar-e gyereket, a férfinek is.

2012. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!