Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szültetek már meg hogy program...

Szültetek már meg hogy programozott szülés? nem császár szülés tapasztalatok véleményekre vagyok kíváncsi?

Figyelt kérdés
2020. okt. 22. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Na fuss neki ennek a kérdésnek mégegyszer. Egy katyvasz.
2020. okt. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Programozni csak a császármetszést lehet. Szülés indításra gondolsz? Annak is sokszor császár a vege.
2020. okt. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Parancsolsz?
2020. okt. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben indításra gondolsz (tényleg egy katyvasz a kérdésed), akkor igen, nekem a második szülésem indított volt 40+1 hetesen. Két óra alatt megszültem burokrepesztéstől számítva, gátvédelemmel.
2020. okt. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
most császár vagy szülés?
2020. okt. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy érted bemész reggel 8-ra és beindítják a szülést pl.oxyval???
2020. okt. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első babám 8 napos túlhordás után lett indítva, reggel 9-kor. Oxitocint kaptam, burkot repesztettek, aztán vártunk.

Nekem alig fájt, de elkezdtem tágulni, viszont nem eléggé. Nem hagytak enni, ez závárt leginkább, faltam a szőlőcukrot.

Aztán kádba raktak, meleg vízbe. Kaptam injekciós fájdalomcsillapítót. (Mondtam hogy nem kell, nem fáj, de azt mondták, segít tágulni.)

Végül amikor egy másik kisbaba felsírt mellettünk, én is elsírtam magam. Hogy látni akarom az enyémet. Hogy nem baj, ha fáj, csak jöjjön ki végre.

Abban a pillanatban bivalyerős görcsöm lett, rá fél órára már nyomtam, összesen másfél óra múlva az első igazi fájdalom után, 16.30-kor lett meg a kisfiam, természetes úton.

2020. okt. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!