Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolc Semmelweis kórházban,...

Miskolc Semmelweis kórházban, mi a menete a programozott császárnak? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Van fogadott orvosom, megbeszéltünk mindent. Spinálist fogok kapni. Érdekelne, hogy az előkészítés, műtét után mi vár rám. Szóval tapasztalatok érdekelnének.

Egyszóval minden mert ugye minden kórház másképp müködik, mások a bevett szokások.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. márc. 10. 16:49
 1/3 anonim válasza:

Szia! A programozott császár engem is érdekelne, mert a második babám így fog világra jönni. Viszont magáról a császármetszésről van már tapasztalatom, hiszen az első babám így született tavaly (csak nem volt programozott).

Miután megműtöttek és meghallottam hogy felsírt a kisbabám, elvitték megmosdatták, megvizsgálták és utána (pár perccel később) oda hozták hozzám. Ez nagyon rövid idő volt sajnos, utána el is vitték. Engem levittek az őrzőbe, oda behozta a férjem a bőröndömet, és reggelig ott pihentem, aludtam. Másnap reggel hozták a babát, ott volt velem valameddig, aztán jött a nővérke hogy fel kellene állnom és irány zuhanyozni. Na az eléggé nehéz volt, nem tudtam kiegyenesedni, de lassan sikerült. Délutánig az őrzőben voltam, majd átkerültem külön szobába. Mondták hogy van egy szabad VIP szoba, oda sikerült átkerülnöm és ott még 4 napot voltam a babával. Első éjjel elvitték a babát, hogy tudjak pihenni, illetve a mások éjjel is megkérdezték hogy elvigyék-e mert utána nem lesz pihenés. A VIP szobát kicsit megbántam, mert nem volt kihez szólni és egy örökkévalóságnak tűnt az a pár nap. A szülészeten mindenki kivétel nélkül tündér volt, nagyon kedvesek, viszont a csecsemős nővérkékről ez már nem mondható el, tisztelet annak az 1 db kivételnek, aki segítőkész volt. Nagy vonalakban ennyi, ha esetleg van konkrét kérdésed, szívesen válaszolok! :)

2018. márc. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
20.án reggel túl estünk rajta. Hát soha többet. Nem lesz kistesó. Sem a felkelés se a drén kivétele...semmi nem viselt meg annyira mint maga a fél órás műtét
2018. ápr. 2. 08:22
 3/3 A kérdező kommentje:
De egyébként minden ugyan úgy ment ahogy leírtad annyi különbséggel, hogy itt az örzőbe latogató nem jöhet be. Illetve mihelyst kikerülsz 24óra után az örzőből 0-24be veled van a baba. Nem viszik el csak vizitre és fürdeni mindegy h császáros vagy, vagy természetesen szültél. Csecsemősök és nővérkék tündériek ❤
2018. ápr. 2. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!