Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki mibe pakolja-pakolta a...

Ki mibe pakolja-pakolta a kórházi csomagot?

Figyelt kérdés
Érdeklődni szeretnék hogy melyik praktikus a börönd vagy az utazó táska? A szülöszobai csomagokat egy nagyobb kézi táskába pakolom.De nem tudom eldönteni hogy a gyerekágyas napokra mibe csomagoljak.Mekkora méretűek legyenek ezek? Nem szeretnék 2 csomagnál többet vinni. Illetve elég sok cuccom is lesz mivel készülök arra ha látogatási tilalom lesz (tudom hogy most az van de még messze a szülés) akkor mindenem legyen ott..

2020. okt. 27. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én az első szülésnél utazó táskába pakoltam (közepes méretűbe), de most biztosan gurulós bőröndbe / gurulós utazótáskába pakolok (nem az óriásiba), mert ha nem jöhet fel a férjem segíteni, akkor nem fogom tudni egyedül levinni a cuccokat és a babát is.

Ezen felül egy kis táskám lesz, oldal táska vagy váll táska az iratoknak, olyan cuccoknak, amik a szülőszobára kellenek - papírok, nasi, innivaló stb.


(Februárban szülök, tuti lesz még Covid)

2020. okt. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én gurulós bőröndöt vittem a nagyobb fajtát. Abba elvoltam eléggé, márciusban szültem nem jöhetett be ugye már akkor se senki. Mondjuk nállunk az osztály előtt lehetett csomagot beadni az ápolónak és ő oda adta az anyának. Kis táskát nem is vittem a szülő szobára de nem bántam. Mondták hogy egy törölközővel, tusfürdővel menjek át meg egy tiszta bugyit vigyek. Azt letettem a zuhanyzóba és ennyi.
2020. okt. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első szülésemnél egy nagy utazótáskába pakoltam mindent, de nem volt kényelmes, így a másodiknál már jobban odafigyeltem erre. Egy kisebb gurulósba tettem az én dolgaim, egy sporttáskába került a szülőszobai cucc, és pelenkázótáskába pakoltam a babának.
2020. okt. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kisebb gurulós bőrönd, bőven elég volt. Nálunk is tilalom volt, de cuccot lehetett beadni. Szép is lenne, ha nem...
2020. okt. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gurulós bőröndből csak nagyon kicsi van itthon, ezért utazótáskába pakolok. A kórházas fb csoportban volt egy anyuka által összeállított lista, hogy ezeket javasolt vinni, az alapján pakoltam be. Lett egy hátizsák a baba cuccaival, egy közepes utazótáska az én cuccaimmal, plusz egy kicsi sporttáska a szülőszobai csomag. Első baba, majd meglátom, hogy mennyire praktikus így.
2020. okt. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kell szuloszobai kisebb,meg gyerekagyas csomag neked es a babanak. Hat aki boronddel jott azt szidtak rendesen a szulesznok,apolok,ok pakoltak cipekedtek helyettuk,volt aki hozta a hajvasalot is.
2020. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nagy bőröndöt vittem, de én vittem nem cipeltettem senkivel.
2020. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy kisebb sport táskába pakoltam magamnak, a lányomnak meg a pelenkázó táskába. Ahol szülni fogok ott a gyereknek nem kell ruhát vinni, szóval csak pelus, textilpelus, popsitörlő és popsikrém van benne. A hazahozós dolgait majd a férjem aznap elhozza. Én magamnak sem készülök sok holmival, mert tudom, hogy nem fog kelleni arra a 2-3 napra sok cucc. Nem is értem azokat a nőket akik a fél gardróbjukat bepakolják. Szültem már szóval van tapasztalatom abban, hogy mire volt szükségem akkor és mire nem. A kórházakban sem szeretik ha úgy érkezik a kismama, mintha egy hetes nyaralásra menne.
2020. okt. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!