Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány csomag melltartó betétet...

Hány csomag melltartó betétet és betétet kell csomagolni szülésre?

Figyelt kérdés
Abban az esetben is, ha nagyon véreznék szülés után, max kb hány darab nagy betét szükséges? Vettem 3x10 darabos csomagot, de nem tudom mennyit tegyek el belőle és nagyo sok helyet foglal :D
2020. ápr. 20. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
A kórház ahol szültem, adott amennyit igényeltem. De vittem Tena ladyt. Császáros voltam, sokat is véreztem.
2020. ápr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kórházba Tena pantset vittem. A 3 napra 6-8 darab bőven elég. Haza már egy egyszerű eü betéttel mentem. Kb 1-1,5 hét után meg elég volt a tisztasági. Melltartó betétet nem vittem, nem is volt rajtam melltartó, most szoptatós trikókat vettem, ami melltartóval van egybe varrva, abba pedig mosható betétet vettem, 6 darabot. Tapasztalatom nincs még vele, de az ugye 3 csere, gyanítom elég lesz.
2020. ápr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 khniki ***** válasza:
Chicco szülés utáni betétet vettem, én bevittem az egész 30-as csomagot, 10-et használtam el, utána már jó volt az Always éjszakai.
2020. ápr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 khniki ***** válasza:
Ja, melltartó betét szerintem nem kell, kb akkor fog belövellni a tej, mikor már otthon lesztek. Amúgy én nem bírtam melltartót hordani 3 hónapig...
2020. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Betétből 2x10 darabos csomagot vittem magammal, kb 14-15 db fogyott el. (Császáros voltam, nem volt sok vérzésem)

Melltartóbetétet is vittem pár darabot, az itthoni nagyon csomagból szedtem ki hogy az se foglaljon sok helyet. Kb a 2.nap jó is hogy volt, mert ázott volna a ruhám.

2020. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!