Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek meddig tartot az első...

Kinek meddig tartot az első menstruáció?

Figyelt kérdés
6hete szültem. Abbol 2hétig tartot a gyerekágyi vérzésem. 6napja megjött eleinte alig alig aztán 2napja nagy mennyiségbe néha darabos is. Görcsölés enyhe. 1hét mulva kell mennem 6hetes kontrorra.3hétig szoptatam.Utána tápszerezik a kisbaba. Ez normális hogy szinte oránként kell cserélnem betétet?
2020. okt. 31. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos normális. Császárom volt. 1.5 hónapra rá megjött. Az elsőnél azt hittem, hogy elvérzek. Semmivel sem fájt jobban, mint előtte csak mennyiségileg volt rettentően sok. Éjszakára a szülés utáni betétet használtam. Nappalra pedig ha mentem valahova extra nedvszívó tampont betéttel. A második mensi is ilyen erős volt. A harmadik már teljesen átlagos lett.
2020. okt. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

Már megilyedtem :/ mivel még Clexan injekciot is szedem (véralvadásgátló)

És meddig tarthat ez a menstruáció. Hiszen 6napja vérzek 2napja nagy mennyiségben.Tampont mikortol használhatom?

2020. okt. 31. 12:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 5-6 napig tartott. Az elsőn gyenge volt, majd második-harmadik nap volt nagyon erős és utána fokozatosan csökkent. Tampont ha jól emlékszem csak a második vérzésnél használtam és csak akkor ha mentem valahova. Akkor be is vásároltam ilyen extra cuccokból, hogy felkészülök...mire a harmadik vérzés már teljesen normális lett és akkor már csak tampont használtam utána. A 6 hetes kontrollon mondta az orvos, hogy minden helyreállt, teljesen zárt vagyok. Tökéletesen visszaállt minden így én nem féltem tampont használni.
2020. okt. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én a 6napnál tartok. 1-4nap szinte alig volt 2napja meg nagyon. Már muszáj volt szülés utáni betétet használni mert annyi van.
2020. okt. 31. 12:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első pár 7 napig tartott és ömlött, mintha öntenék. Kb a 6-7. már mérséklődött.
2020. okt. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!