Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérdezni szeretnék. Valaki...

Kérdezni szeretnék. Valaki volt már úgy hogy 3napot tartót a menstruációm és csináltam tesztet de negatív lett?

Figyelt kérdés

#Moncsi85
2016. máj. 17. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
De ha menstruáltál miért lenne pozitív?
2016. máj. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden alkalommal addig tartott nekem és sose teszteltem. Mikor meg se jött,azután másfél héttel csináltam csak,ami pozitiv lett.
2016. máj. 18. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves kèrdezô gondolom azèrt kèrdezi mert eltèrt a mensese ideje a megszokottól.

Ami akár várandóságnál is előfordulhat.

Ha negatîv akkor valószínűleg nincs terhessèg .

Megnyugtatásra pár nap múlva csinálj mèg egy tesztet, ha gondolod.

Megjegyzem èn is jártam így már, ès nem voltam várandós.

2016. máj. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5 napos alapból a menzeszem ebből az első 3 nap erős. Na egyszer előfordult, hogy csak 3 napig tartott és nagyon gyenge volt. Nem tudom mitől volt ilyen furcsa ciklus, az óvszer sose szakadt ki. Nem is éreztem jól magam, azért csináltam egy tesztet de persze negatív lett. Ráírtam a hormonok számlájára.
2016. máj. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is 5 napig volt meg mindig.. aztan egyszer csak 3napos lett de ugy hogy csak az elso nap volt eros a masik ketto semmi... en orultem neki, hogy hamar tul esek rajta..

14hkm

2016. máj. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, az 5 napból 3,5 lett, az sem túl erős. Ultrahang szerint minden oké, ez tök normális... Nem baj ez persze, csak nekem is furcsa...
2016. máj. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért furcsa nekem mert a hasam is szur húzódik közben és rengeteget járók a wc-re máskor nem szoktam és sok vizet iszom amit én nem szoktam nagyon faradok is közben és ez sem rám utal na még szeretném ha az lennék mivel az első gyerekem már 10eves
2016. máj. 18. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!