Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tul rovid ideig tartot menstru...

Tul rovid ideig tartot menstruacios verzes?

Figyelt kérdés
Penteken barnaztam, szombaton delutan valt piros verzese (nem nagy mennyisegu) majd hetfo ejjeltol szinte semmi. Alig alig ha van egy kis barna folt. Mi a velemenyetek? Nem szedek fogamzasgatlot. 30 vagyok es babat szeretnenk. Vajon e miatt nem sikerul? Nemreg voltam orvosnal es nem mondta, hogy tul vekony lenne a mehnyalkahartya.
2018. máj. 8. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Szia! Ami eszembe jutott:

1. Terhes vagy, csak még emlékezett a szervezeted (anyukámnál ez volt mikor hugomnmal volt terhes, ma már 29 éves) vagy kései peteérésed volt

2. Terhes vagy, de alacsony a progeszteron szinted (pótlás kell)

3. Nem vagy terhes, de progeszteron hiányod van (ezt saját tapasztalatból írom, Így a baba se sikerülhet)

4. Méhen kívüli terhesség (sajnos ez is saját tapasztalat).

Nem tudom tesztet csináltál e, de ha van baba - és nem késői peteérésed volt - akkor ki kell már mutatnia (nálam a méhen kívülit is kimutatta, akkor volt menstruáció szerint 4 hetes).

2018. máj. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszt! Tesztet csutortokon csinaltam es negativ lett. 5 naptol kell a Clostyt szedjem. Majd jovo heten megyek ultrahangra a dokihoz. Mindenkepp rakerdezek lassam o mit mond. Ugy szeretnenk mar egy babat. Lehet kerek progeszteron potlast.
2018. máj. 8. 17:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mit mondott. Köszönöm! 1. voltam
2018. máj. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia # 1-es. Ma voltam dokinal uh-on es irt fel Utrogestant. Clostyt szedtem es van ket 17mm tuszom amit holnap repesztunk Ovitrellevel, valamint 3 szor kapok Brevactid szurit is. Remelem sikeres honap ele nezunk :) Eddig orulok a dupla eselynek, kicsi koromtol almodok, hogy ikreim lesznek. De legvegul szeretnem, hogy legalabb egy kisteso sikeruljon es fokeppen egeszseges legyen.
2018. máj. 14. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia,#1 vagyok!


Köszönöm, hogy írtál, remélem minden rendben lesz:)

2018. máj. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!