Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléshez milyen ennivalót,rág...

Szüléshez milyen ennivalót,rágcsát vittetek?

Figyelt kérdés
2020. okt. 31. 13:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
Egy csokiszeletet és vizet. Úgy hánytam ki mint annak a rendje...
2020. okt. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy üveg víz, szendvics apukának és magamnak talán egy csomag keksz. Nekem programcsászár volt, csütörtök délután szültem, szerdán már csak levest ettem, aznap már nem ettem és először szombat délután ettem, addig semmit. Egyrészt étvágyam sem volt, másrészt annyira féltem, hogy szorulasom lesz (amúgy is gyakran van) és hogy amiatt kell tovább maradni, plusz annyira borzasztó volt a kórházi kaja, meg persze lefoglalt a gyerek ellátása, sokat sétáltam, vizsgalatokra mentünk, hogy ezeket együttvéve eszembe sem jutott az evés.
2020. okt. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Korpovit, csoki, sportital, gyümölcslè.

Eszembe sem jutott enni, a szülèsznő emlèkeztetett. A csokitòl majdnem elhànytam magam.

2020. nov. 1. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Keksz volt nálam, de nem kellett, pedig 16 órát vajúdtam, volt időm másra koncentrálni. :)

Tán párom sem evett valami sokat, rég volt (11 éve) már annyira ezt a részét nem tudom.

Az viszont emlékezetes, hogy szilveszterkor szültem. :)

Hidd el, nem lesz kedved enni.

2020. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!