Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléshez milyen ennivalót,rág...

Szüléshez milyen ennivalót,rágcsát vittetek?

Figyelt kérdés
2020. okt. 31. 13:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Semmilyet. Rágcsát?? Enni kapsz a kórházban.
2020. okt. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Kekszet, vizet, ferjemnek 2 csokit. Vegul annyira sodortak az esemenyek h csak a csokit ettuk meg del korul, a baba ejfelkor szuletett. Nem voltam ehes, illetve volt mas bajom:)))

Ferj evett 2 szendvicset automatabol du 4korul.

2020. okt. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Szőlőcukrot, vizet és szívószálas gyümölcslevet vittem, más le se ment volna a torkomon.
2020. okt. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Szülès utànra kekszet. Vajúdàs közben mèg ettem a kòrhàzi ebèdet. Vizet ottani csapvizet ittam, mast nem szeretek inni.
2020. okt. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Azért kaptam 0%ot mert nem vittem kajat magammal? :D
2020. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Nyugi, akkora baromság ilyet értékelni... azt se pontozza senki, hogy ma mit ettem ebédre. :P
2020. okt. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Szinte semmit. Lett volna még három hetem. Terveztem, hogy másnap vásárolol be a kórházba. Nem volt már rá időm. Víz és szőlőcukor volt nálam. Mondjuk mást nem is lehet enni. Szülés után hozott be a párom vacsit és nasit a kórházba. 3 napot voltam benn összesen a szülés napját beleértve. Sokminden nem kellett.
2020. okt. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Semmit, mert csak nst-re indultam, de a vizsgálat után még a kórházban elfolyt a magzatvíz. Víz volt nálam, de ennivaló nem.
2020. okt. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szőlőcukor volt nálam, de 2 óra alatt megszültem és abban a 2 órában minden járt a fejemben, csak az evés nem.
2020. okt. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%
Semmit, mert először sürgősségi császárom volt. Mostanra csomagoltam 2 db croissant, 1 zacsi szőlőcukrot meg vizet viszek majd, mert most is császár lesz. Férjemnek meg mondom majd, hogy egyen mielőtt megyünk a kórházba, lesz rá ideje. Innivaló lesz nálunk. Én sem értem azokat akik egy egész táska enni és innivalót visznek. Ha kifogyok bármiből majd telefonálok és valaki lerakja a portára aztán majd felhozzák.
2020. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!