Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után nagy (szövet)...

Szülés után nagy (szövet) darabok távoznak belőlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Augusztusban szültem és kb. 2 hete valami nagy darab jött ki belőlem.

Nem fáj semmim jól érzem magam, páromnak mutattam igazából ő ilyedt meg hogy mi lehet az.. Akinek volt ilyen tudna segíteni? És persze aki bírja az ilyent..szülés utáni vérzés már nincs és már megjött az első menstruációm is azóta. Amikor kijött belőlem ez a darab az olyan érzés volt mint ha valami leesne bennem. Bocsánat jobban nem tudom magam kifejezni.. Előre is köszönöm annak aki segít..

[link]



#szülés #szülés után #Szövet darab
2020. nov. 6. 07:36
 1/5 anonim válasza:
Szia, nekem is volt szülés utáni 4 hónapban, doki annyit mondott tisztulok semmi gond nem volt azóta sem:)
2020. nov. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem hiszem el h ezt ide feltetted. Mindennek van hatara. Elmennek a nodokimhoz es neki mutogatnam, legtobbunk nem nogyogyasz itt.
2020. nov. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azert ezt megmutatnám egy orvosnak.
2020. nov. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Orvosodnak mutasd meg a kepet ez eleg ijeszto... ez nem csak alvadt verdarab :S En azonnal hivtam volna mar a dokim, hihetetlen, hogy sokaknak csak annyira fontos az egeszsege, hogy beerik az itteni valaszokkal jovanazugy elven...
2020. nov. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szerintem mutasd meg dokinak! Ez nem vér!!
2020. nov. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!