Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kegyetlen görcseim vannak...

Ha kegyetlen görcseim vannak mensi elején és aludt vér darabok távoznak belőlem, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Köze lehet ahhoz,h nem jön össze a baba?
2011. okt. 26. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem h elvetéltél :( ? Menj el dokihoz majd mindenképp! VAgy máskor is volt már hasonló?
2011. okt. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A ver darabok az normalis,sok nönek is vannak görcsei,es szülnek,inkabb menj el az orvoshoz egy kivizsgalasra.
2011. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mind a két tüneted normálisnak mondható.Általában jellemző ez rád,vagy csak most?Vannak akik észre sem veszik a menstruációss napokat,mások meg kétrét görnyednek a fájdalomtól. Azért ha vmi komolyan nem stimmelne,sztem azt éreznéd,nem?

Nekem napra pontos,fájdalomtól mentes mensim van,mégsem jön össze a baba (2.-at szeretnénk),néhány hét múlva én is megyek dr-hez,csakhogy megnyugtasson. Nem árthat neked sem,ha szakember válaszol a kérdéseidere,főleg ha már ott motoszkál az agyadban,h "biztos ezért nem jön össze a baba".

2011. okt. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sosem volt jellemző rám,de egy fél éve már ez van. Voltam dokinál már,szerinte PCO-m van.
2011. okt. 27. 10:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet endometriózisod is, az is okozhat erős görcsöket.
2011. okt. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az mitől lehet?
2011. okt. 28. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!