Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor és hogyan indult meg a...

Mikor és hogyan indult meg a szülésetek? Legtöbbször azt mondják hogy éjszaka szokott.:) Mennyire volt élénk a baba a szülés előtt?

Figyelt kérdés
2020. nov. 12. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre, hogy élénkebb lett volna. Sőt, inkább nyugodtabb volt. Reggel, amikor felébredtem kezdett görcsölni a hasam, így indult az egész.
2020. nov. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Délelőtt elloccsant a magzatvízem. Se fájás, se jósló, semmi. Császár lett a vege másnap délután.
2020. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Este 6 körül folyt el a vizem, ès hajnal 4.30 kor született meg a kislànyunk.
2020. nov. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nagyon mozgolódott este, annyira még soha, mint akkor. Hajnalban fél 4-kor arra ébredtem, hogy elfolyt a magzatvíz. Császáros lettem volna mindenképp, kicsit előbb jött, mint vártuk, 5:52-kor már kint is volt.
2020. nov. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az első este 11kor indult lefekvés után fájásokkal, második reggel felkelés után nem sokkal fájásokkal.

Nem vettem észre semmi különöset.

2020. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

Nekem mind a kétszer elfolyt a magzatvíz úgy indítottunk.

Az elsőnél nem mozgott a baba és a szívhang sem volt jó már reggel óta. De azért hagytak 12 órát vajúdni mert nem fért bele a császár aznap. 😂 Mondjuk inkább hagyjuk az orvos utcai ruhába műtötte a csajt mellettem.

A másodiknál éjfélkor folyt el a magzatvíz és másnap délután lett meg a baba. 14 órát vajúdtam.

Mindkettő sima szülés volt.

2020. nov. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

1. baba: reggel 9-kor folyt el a magzatvíz, de akkor reggel már alig mozgott, az nst is értékelhetetlen lett. Az egész vajúdást végigaludta, vagy nem tudom mit csinált, de ha nem lett volna rajtam az nst, és nem hallom, akkor biztos frászt kaptam volna, hogy nem mozog semmit. 22.13-kor született meg.

2. baba: éjfélkor kezdődtek a fájások, reggel 8kor megszületett. Aznap du. nagyon fura mozgásokat produkált, nem volt sem aktívabb sem lustább mint máskor, csak más volt. A vajúdás alatt is végig izgága volt.

2020. nov. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Éjjel 3 körül kezdett görcsölni a hasam, végig vajúdtam a napot. Este 8-kor burkot repesztettek és 22.19-kor megszületett a kislányunk, természetes úton.

Előtte nem vettem észre semmit, csak annyit hogy előző este "leszállt" a hasam 🙃

2020. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Este 10 kor éreztem egy pukkanást, és elkezdett szivárogni a magzatvíz. Délután 5 re lett meg a baba császárral, hiába adtak bármit.
2020. nov. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Abban mi a lepontozandó, ha valaki leírja a saját tapasztalatát, szülésélményét?
2020. nov. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!