Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetes vagyok egész éjszaka...

39 hetes vagyok egész éjszaka fájt a hasam, reggelre elmúlt. Ez jóslófájás volt?

Figyelt kérdés

Menstruácios görcsökhöz tudnám hasonlítani, a derekam is fájt, hol erősebben hol gyengébben. 2x a fájdalomra keltem fel.

Mostanra elmúlt.

Ez volt a joslofajas? Vagy a szülés előjele?



2017. jún. 9. 04:54
 1/8 anonim ***** válasza:

A derékfájás miatt határeset. Egyrészt a rendszerességen is múlik (egyre sűrűbben jelentkezik a fájdalom, majd hirtelen elmúlik, ehhez érdemes stoppert vagy sima órát nézni), másrészt lehet azzal próbálkozni, hogy meleg víz alá állsz. Ha az nem mulasztja el, akkor kórház.


Mivel reggelre elmúlt, inkább jósló, de ettől még akár ma is beindulhat a szülés. Magnéziumhiány is lehet, de 39 hetesen már szinte mindegy, hogy most születik meg, vagy egy hét múlva, úgyhogy max azért vegyél be magéziumot, hogy a te közérzeteden javítson.

2017. jún. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen jellegű volt a fájdalom, de nem múlt el. Mindenesetre készülődj, esélyes.:)
2017. jún. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok segíteni, én még csak a 37. héten vagyok, de neked folyamatosan fájt vagy periodikusan? Mert nekem is volt most a héten, hogy egy teljes napig fájt a derekam és bikinivonalnál a hasam, az erőssége változott, viszont gyakorlatilag folyamatosan fájt, nem valahány percenként.

Másnapra elmúlt, azóta semmi. Én is bizonytalan vagyok benne, hogy mi lehetett.


Előre is köszi a választ.

2017. jún. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)

Utolsó: nekem folyamatosan fájt, hol erősen hol gyengén, nem volt benne semmi rendszeresség, hogy most görcsöl egy percig aztán megint csak x idő mulva. Szoval folyamatosan fájt.

Mindenesetre még egyben vagyok, első kisbabám lesz már nagyon izgulok :))

2017. jún. 9. 15:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Hmmm... akkor kb. ugyanaz. Nem tudom, hogy hosszú folyamatos fájdalom lehet-e jósló...
2017. jún. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyik korábbi válaszoló vagyok. Amikor nekem összefüggő volt, abból nem lett szülés. Akkor feszítette be magát starthelyzetbe. Kb. 1 hét múlva született, ő volt az első. A másodiknál ilyet nem éreztem.
2017. jún. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül aznap este indultam szülni, szóval azt jelentette már 😊
2017. jún. 19. 16:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2017. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!