Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha császárom volt akkor...

Ha császárom volt akkor másodiknál programcsászár lesz?

Figyelt kérdés
Nem volt fogadott dokim és most sem terveznék fogadni. Ilyen esetben automatikusan császár lesz? Illetve programcsászár? Mi alapján döntik el? Nekem annyira nem tetszene, hogy rábökünk egy napra a naptárban. Jobban tetszene ha legalább beindulna magától, amikor a baba jönni szeretne. Viszont azt olvastam 40. hét után már mindenképpen csak császár lehet.
2020. nov. 21. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
De miért akarod minden áron megszülni? És mi bajod van attól, jogy ráböktök egy napra? Legalább nem fog váratlanul érni.
2020. nov. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt egy szóval sem említettem, hogy mindenáron megakarom szülni.
2020. nov. 21. 09:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha császárral akarod megszülni, akkor nem várják meg hogy beinduljon magától. Ha megpróbálnád simán megszülni, elutasíthatod a program császárt, ha nincs semmi probléma, nem vagy köteles csak úgy besétálni, erre senki nem kötelezhet. Viszont ilyen esetben problémásabb ha nincs orvosod, mert ki tudja milyen dokit fogsz ki ügyeletben, lehet hogy úgy fog bánni veled mint a kutyával, hogy mire vártál ennyit, lehet hogy cuki lesz, s segít neked mindenben. Ezt a kórhazzal kell megbeszélned, hogy náluk mi a protokoll.

De ha tényleg császárral akarod, akkor viszont semmi értelme várni.

2020. nov. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül lesz császár. Nekem tavaly szeptemberben volt sürgősségi császárom koraszülés miatt. Sajnos ott nem maradt meg a baba. Tavasszal terhes lettem, mellső fali mélyen tapadó méhlepénnyel. Az egyik orvos azt mondta, hogy felejtsem el a természetes szülést, a másik azt mondta, hogy nincs akadálya. Én végig úgy voltam vele, hogy császáros leszek és ezért nem is fogadtunk orvost. 2 hete született meg a lányom. Az ügyeletes orvos mondta, hogy próbáljuk meg természetesen, mert semmi nem indokolja a császárt, mert már 5 ujjnyira nyitva voltam mire bementünk a klinikára. Burokrepesztés után 1.5 órával már teljesen nyitva voltam de 2.5 óra erőlködés után sem ment lejjebb a kis buksija, úgyhogy megváltás volt amikor betoltak a műtőbe.
2020. nov. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En kerestem olyan orvost, aki tamogatja csaszar utan a sima szulest.


Vele is a kiirt datumot beszeltuk meg hogy inditja, ha addig nem indul be. Egyebkent sem vagyok tulhordasparti. Vegul elfolyt a magzatviz 2 nappal korabban, igy az lett a szulinapja.

2020. nov. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4es

Őszintén sajnálom. :(

Hanyadik héten történt és mi volt a baj, ha nem nehéz leírnod..

2020. nov. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam császáros volt, rá 4 évre engedték volna, hogy simán szüljem a lányomat, mert minden adott volt hozzá. Nem volt fogadott dokim, de a főorvos azt mondta, próbáljam meg, mert nem látja akadályát. Ennek ellenére császár lett végül, mert a kiírás napján produkált egy elég rossz NST-görbét, viszont nagyon fent volt még, nem mutatta jelét, hogy ki akarna jönni. Nem akarták megvárni, hogy esetleg tovább romoljanak az értékek és gond legyen, inkább megcsászároztak még aznap.
2020. nov. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az elsö sürgöségi császár lett a második természetes szülés.

Most várom a 3 ik babámat és azt mondta a fogadott orvosom hogy attol mert a 2 ik lányomat megtudtam szülni attol még ne éljem bele magam hogy még egyszer sikerül.

2020. nov. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!