Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyibe kerül kb. a kívánságr...

Mennyibe kerül kb. a kívánságra elvégzett programcsászár?

Figyelt kérdés
2018. dec. 31. 16:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Orvos és kórházfüggő. 50 ezertől 800 ezerig simán tart a skála.
2018. dec. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20%
Sokba, ha a kolléga felnyomja az etikai bizottságnál az orvosodat, mint anno az enyémet... repült a kórházból. Mondjuk megérdemelte.
2018. dec. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
nekem pécsett 2 éve 100e volt, mint a sima szülés
2018. dec. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
2, magyarázd már el nekem, neked és a hozzád hasonlóknak miért fáj az, ha MÁS NŐ a SAJÁT gyerekét császárral akafrja világra hozni??? Neked meg a gyerekednek attól nem lesz se jobb se rosszabb, minek kell belepofázni a másik életébe / szülésébe???
2018. dec. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

Kedves 4-es. Nyugi, az ilyen nőt semmi nem érdekli. Ő pont nem fog pl a gátvédelem mellett sem érvelni, mint ahogyan bármilyen szülési kényelmet támogató rendszert sem támogat.

A gyerek kijön magától is, nemde?

2018. dec. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%

peched van, hiába akartál kekeckedni, mert az első lányom gátvédelemmel született, a második meg sectio volt.

Ellenben a császármetszésnek orvosi indokai vannak, nem kényelmi. Ennyi. Konkrétan lefizettek valakit, hogy szegje meg a szakmai szabályokat. ÉS még boldogok is vagytok, mennyire jó orvost találtatok?? Hát nem, egy felelőtlen idiótát, aki pénzért lesz.ja az előírásokat és hamisít. Ugyanis a műtéti leírásban nem írhatja le indoknak, hogy 100 ezer ft... kőkeményen hazudik. Tényleg ez kell nektek??? Úgy kell nektek.

2018. dec. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem kell nekünk, csak nem ítélkezünk más felett. Nagyon is nyomós indok a lelki ok, ha valaki annyira fél a szüléstől, hogy nem mer belevágni. És semmi durva vagy különleges nincs abban ha egy orvos csal kicsit a zárójelentésen. Gyereksebészeten dolgoztam évekig, és ott pl valahogy egy szülőnek sem okozott gondot bekamuzni bármit, hogy egy plasztikai sebész TB-re megműtse az esztétikai hibákat a gyerekeiken. Most csak egy példát írtam, de van még kb millió.

Ennyire ne fájjon már, hogy nem mindenki éli úgy az életét ahogy te.

2018. dec. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
Ezeket a kommentárokat 🤦🏼‍♀️
2018. dec. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

Undorito vagy 61%-os, te mindenkifelett itelkezo nyomorult.

Az en gyerekem ennek a hazugsagnak koszonheti az eletet. 80 ezerbe kerult amugy.

Ahogy felvagtak a hasam, annyit lattam, hogy hirtelen mindenki lefossa a bokajat, a doki karomkodik es hirtelen ketszer akkorat vagott mint eredetileg, surges-forgas, doki derekig belem maszott, egy csapat kuzdott rajtam mint malac a jegen, es miert? Mert jeeeeeeeeeee egyetlen retkes UH sem mutatta ki soha egyik vizsgalaton sem, hogy nagyon nagy baj volt! Ugyhogy magadon itelkezzel es ne azzal foglalkozz, hogy mas hogy el es hogyan dont!

2018. dec. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%

Igen 9-es, ez valóban ugyanaz, mint a politika :D

Gratulálok. Igazi rosszindulatú, sz.rkeverő öregasszony vagy.

2018. dec. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!