Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák, akiknek programcsász...

Kismamák, akiknek programcsászárotok volt, nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés

Nem indult be a kiírt időpont előtt a szülés?

A méhszàjamat fedi a lepény,így a doki szerint már a 36. héten is szükséges lehet sürgőssègi császározni,ezért nem mer elvállalni(ugyanis abban az időpontban pont nem lesz elérhető).

Kíváncsi vagyok a tapasztalaitokra,nálatok beindult előbb?Esetleg van aki ugyanebben a cipőben jàrt,mint én?

Köszi!



2019. febr. 13. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Engem befektettek tulhordas miatt és mivel harantban fekudt programozott csaszar lett. Egyáltalán nem indult be a szülés, még josloim se nagyon voltak. 41. hét után történt mindez.


Milyen kedves a dokid..nem vallal mert nem kapja meg nagy esellyel a pénzt..micsoda elhivatottság.

2019. febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem befektetett a dokimnak a 38. héten az előző császár miatt. Majd a 40. hêten amnioszkópiára mentem. Aznap este beindultak a fajasaim. Majd másnap reggelre vittek a műtőbe.
2019. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!