Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3-4napja nagyon durva méh...

3-4napja nagyon durva méh össze húzódásaim vannak.5-10percenként is. Ez utalhat a szülésre? Még 21napom lenne. Hogy fogom felismerni ha menni kell?

Figyelt kérdés

Az első babámat programozott császárral szültem farfekvés miatt 5nappal a kiírt dátumhoz képest.vele semmi gondom nem volt.Ez a baba be van fordulva minden rendben vele,de egyszerűen pár napja,nem ,hogy keményedik ,begörcsölgetek,de sokszor már a könnyem folyik..van,hogy fé l napig semmi van,hogy 5-10percenként.Nagyon durva.nem félek a term.szüléstől,mert én szeretném így,de ezt 20napig kibírni nem tudom,hogy fogom..mit lehet ilyenkor tenni,ez normális??-normális terhességnél?Ma voltam nst-n ott is kilengtek a fájások mégsem mondtak semmit...tegnap voltam orvosnál ott is szóltam,jól megvizsgált azt hittem leugrok az asztalról-zárt a méhszáj ,mégsem mondott semmit,csak jövőhétre vissza hívott..


Ha már most ennyire fájnak a fájások akkor mi lesz a szüléskor,honnan fogom tudni mikor lesz valódi??-szülés..mert az ismerőseim egyikének sem volt ilyen gondja szülés előtt hetekkel...mitől van ez?...amúgy a babával is minden rendben van.Betöltött 37 hetes 38hét elején vagyok..31re vagyok kiírva..


2010. aug. 10. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:

2-3 hétig voltak ilyen 10 perces fájásaim. Amint rendeződtek, rögtön kimaradt 1-2 óra, így tudtam, hogy ez még nem a szülés.

Nekem is iszonyatosan fájtak, gyakorlatilag napokig "vajúdtam" itthon éjszakánként és féltem, hogy ha beindul rendesen majd nem veszem észre, ezért elhatároztam, hogy ha 1-másfél órán át szabályosak a fájások és lemennek 6-8 perc alá, akkor bemegyek.

Így is lett, szülni 6 percesekkel vettek fel, de ezek már másképp fájtak, erősebbek voltak és a derekamba sugároztak nagyon erősen, így ebből is egyértelmű volt, hogy valami elindult végre.


Ki kell bírnod, mert nincs más választásod :) Remélem hamar beindul neked rendesen!

2010. aug. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
bementünk tegnap a khba ,mert nekem az elsőnél nem voltak ilyenek..csak jóslóak.Ma kicsit ritkábbak,de ez borzalmas lesz még 2-3 hétig ha bent marad addig...:(a derekam ritkán fáj ,főleg este,de gondolom a fáradtságtól.
2010. aug. 12. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!