Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az hogy párnapja...

Normális az hogy párnapja 10percenként járok pisilni?

Figyelt kérdés
17hetes leszek holnap,és az elején volt ugyanígy,éjjel is,hogy minimum 4szer kellett felkelnem pisilni,de akkor csak inkább az inger volt meg,mert pár csepp jött,de most meg...5-10perce voltam,és kimegyek,ugyanúgy pisilek,mintha vagy 2órája lettem volna..és ez megy vagy 4napja...Normális ez??Nem fáj,nem csíp.
2010. márc. 7. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem normális:)nálam kb 3-4 hete tart ez az állapot:)30+3 km
2010. márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem is normális ha mégis felfáztál volna kérjél vizeletvizsgálatot ha legközelebb mész dokihoz vagy védőnőhöz.Jó babavárást!
2010. márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinél másképp van ha te szerencsés vagy akkor megúszod szárazon ha nem akkor úgy jársz mint én, nem akarlak megijeszteni én mind a 2 terhességem utolsó 3 hónapjába bepisiltem , pelenkát kellet hordjak.
2010. márc. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Iszol eleget? 2,5 liter naponta.
2010. márc. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
eleget sajnos nemtudok inni:Studom hogy muszáj lenne,de nem megy,ezt a másfél litert is alig bírom meginni:(éppen ezért is nemértem ha nem is iszok annyit,mégis miért kell pisilnem 5percenként?Pont a hólyagomon pihenne a baba már napok óta?
2010. márc. 8. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!