Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22h terhes vagyok. Szerencsére...

22h terhes vagyok. Szerencsére rendben van minden. Rengeteget járok pisilni (gyakran úgy 10percenként) Időnként jobb alhasi fájdalmaim vannak. Vizeléskor rendkívül erős és lassan múlik. (szorít, feszít, mintha szét akarna durranni a hasam) Mi lehet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, én csak a saját tapasztalatomat tudom leírni. Volt időszak, amikor én is pont ezeket éreztem. Tudod, mi volt a bajom? Nem ittam eleget. Amióta rendszeresen iszok, és legalább 2-2,5 litert naponta, azóta mint amit elvágtak, semmi gondom. Addig 1-1,5 litert jó, ha megittam. A nagy bögre tea jól bevált, mert az 4 dl, és fél óra alatt el iszomatom.
2010. febr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod de azt hiszem nem ez lehet a gond.Eleget iszom és levessel is rengeteg folyadékot viszek be..

Lehet esetleg,hogy nincs köze a terhességhez..(?)

2010. febr. 20. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor azt hiszem, jobb, ha megemlíted a dokinak. Mikor voltál védőnőknél tanácsadáson? Nekem mindig kell vinni vizeletet. Esetleg felhívhatnád őket, hogy nem néznék-e meg? Az kimutatja, ha van valami, de mégsem kell annyit sorban állni, mint a laborban.
2010. febr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Holnap megyek a dokimhoz,biztosan mondom majd neki.De nem rég voltam vizelet és vér vizsgálaton is és a vizelet része rendben volt.Ezért nem értettem én se,hogy vajon mi lehet.De majd csak választ kapok már...

Köszönöm válaszod!

2010. febr. 25. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!