Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinél alkalmaztak vákumozást...

Akinél alkalmaztak vákumozást szülésnél leírná hogyan zajlott? Fáj, kellemetlen? A baba hogy viselte? Lett valami nyoma?

Figyelt kérdés
2020. nov. 26. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Én vákuummal születtem. Nem érzem, hogy káros lett volna. Nyoma nincs.
2020. nov. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Persze hogy fáj. A dokinak fel kell nyúlnia hozzá könyékig, hogy felhelyezze a vákuum harangot a baba koponyájára, és konkrétan megszülöd az ő kezét is a gyerekkel együtt, és 99 %, hogy szakadsz tokától bokáig.

Volt részem benne. Inkontinencia, méhsüllyedés, hüvelyfalsérv.

A gyereket viszont megmenti a haláltól.

(Viszont a késlekedés ami odáig vezetett, hogy már nem lehetett császár, hisz a szülőcsatornában ragadt, oxigénhiánnyal járt.)

2020. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Uramatyám utolso :( és helyrejöttél?
2020. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3,

Részben. Pelenka nem kell, süllyedés maradt.

Kb. ennyire jött helyre a lányom is. Ép értelmű, de fejlesztések garmadán vagyunk túl és még mindig le van maradva.

2020. nov. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon szomorú.... ha orvosi mulasztás volt remélem nem hagyjátok ennyiben.
2020. nov. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos semmi nem történt. El voltunk foglalva mással és a kórházi dokumentáció is hazug volt, az oxigénhiányt bele se írták.
2020. nov. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Borzalmasan fájt, de megmentette a gyerekem és az én életemet is. Nagyon kicsi szakadás lett a szemérem ajkaimnál, illetve belül is kellett varrni. A baba fején volt egy kis folt de egy nap alatt elmúlt és azóta is jól van most 2 éves. Én is jól vagyok, fantasztikus orvosom volt aki remek munkát végzett.
2020. nov. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bogus20 ***** válasza:
Én kaptam előtte PDA-t lehet azért nem fájt jobban mintha nem vákuummal lett volna. Nagy szenvedés volt az egész, de a kitolás a többi normál szüléseimnél is küzdelmes volt. Részemről volt sérülés, azt szépen ellátták, de a babán semmi.
2020. nov. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!