Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Wc-zés után a papíron barnás,...

Wc-zés után a papíron barnás, picit lilás darabos dolog volt. Ez lehet a nyákdugó? 38 hetes kismama vagyok, reggel a doki azt mondta, hogy 1 cm-re vagyok kitágulva.

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez az volt, fog még több is jönni, és ha véres, irány a kórház! Nekem délelőtt ment el darabonként a nyákdugó, jöttek a fájások, este meglett a lányom! Fájàsaid nincsennek még?
2010. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen ez a nyákdugó, de nem kell rohannod a kórházba, ha nincsenek fájásaid, mert még lehet pár nap is a szülésig.Nekem mondjuk amikor elment reggel, éjjel megszültem, de nem törvényszerű.Sok szerencsét amúgy:)))
2010. aug. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem is hajnalban elment és este 10re megszületett a kisfiam.

bizti nyákduó!

amikor bementem reggel a dokihoz (megijedtem a vértől), azt mondta, hogy még lehet akár néhány nap is. hát nem volt.

igaz, akkor már voltak fájásaim. gyengék, de rendszeresen.

estére erősödtek. :D

könnyű szülést kívánok neked!!!!

pihenj , amennyit csak tudsz.

ha véres is lesz, irány a kórház, ha lesznek fájásaid, kezdd el mérni őket!

2010. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tegnap óta semmi! Mensi szerűen fáj egyfolytában a derekam, de ezen kívül semmi fájdalom. Lehet én abba a tipusba tartozom, akinél nem pont szülés előtt megy el a nyákdugó. :)

Köszönöm a válaszokat!

2010. aug. 12. 11:50
 5/8 anonim ***** válasza:
szia nekem egyszerre jött ki a nyáktugó a dokinál ami teljesen átlátszó kocsonya szerű cucc volt! rá 3napra indított szülésem volt!
2010. aug. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 35. hét óta folyamatosan távozgatott a nyákdugó (ami elvileg újratermelődik), de csak betöltött 38. héten született meg a kisfiam, aki már 9 hónapos.
2010. aug. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 38 hetes vagyok.

Nekem már 1,5 hete távozgat darabokban.

A fájásaid akkor jóslók, ha pihenés hatására elmúlnak. Ha már mérhető a fájások közt az idő pl. 30, 20 perc, szülés esélyes a dolog. Az esti időszak általában kedvez a szülés megindulásának, így este pihenj legtöbbet.

Az előzőnél nekem a nyákdugó távozása után csak 3 héttel indult be a szülés.

Ez típus kérdése.


Szép szülést és babát kívánok Sorstársam!

2010. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel megint elég sok kocsonyás, sűrű dolog jött ki belőlem pisiléskor. Most nem volt barnás. Mostmár hamarosan tényleg itt a mi időnk? fájásaim továbbra sincsenek!
2010. aug. 13. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!